Slava.bg | 21.01.2023 07:49:37 | 142

Кристиано и Меси блестят в шоу с 9 гола в Рияд

Френският футболен шампион Пари Сен Жермен победи с 5:4 сборен отбор на Ал-Насър и Ал-Хилал в приятелски мач, игран в Рияд. Звездите на световния футбол Кристиано Роналдо и Лионел Меси зарадваха феновете на тяхното легендарно съперничество, а двамата нападатели се записаха в двубоя. Уго Екитике донесе победата на ПСЖ, след като се разписа за 5:3 в 78-ата минута. Първото полувреме на стадион "Крал Фахд" в Рияд завърши 2:2. За френския тим точни бяха Лионел Меси и Маркиньос, а Кристиано Роналдо се разписа на два пъти. Меси откри резултата в 3-ата минута, Роналдо изравни от дузпа в 34-а, Маркиньос беше точен в 43-ата, а Роналдо направи 2:2 в шестата минута на добавеното време. Бразилският национал Неймар пропусна дузпа за ПСЖ в края на полувремето, а Хуан Бернат от френския тим беше изгонен с директен червен картон заради груб шпагат срещу саудитския национал Салем Ал-Даусари. Мачът се поднови с вихрено темпо след почивката, като  Серхио Рамос в...