Арестуваха пиян шофьор на пътя Паничище -Сапарева баня

Бързо полицейско производство е образувано през изминалата нощ в РУ Дупница за управление на МПС след употреба на алкохол. 36-годишен жител на с. Овчарци е управлявал л. а. „Ауди“ с 2. 32 промила алкохол в издишания въздух. Тестът е направен с техническо средство, проверката е извършена на пътя Паничище – Сапарева баня, водачът е задържан с полицейска заповед в ареста на РУ Дупница, взета му е кръв за анализ. За случая е уведомен дежурен...
Продължава
Прочети цялата публикация



Шофьор с близо 2 промила алкохол падна в дере в Кюстендилско
Арестуваха дрогиран шофьор край Рилския манастир
Близо 3 промила алкохол: Пореден шофьор хванат в Бургаско
Шофьор излетя от пътя и падна в реката край разложкото с. Баня /Снимки/
Наградиха ученици, помогнали за залавянето на пиян шофьор в Бургаско (снимки)
Челен сблъсък край Свищов прати шофьор в болница и затвори пътя за Вардим
След акцията на МВР: Установен е шофьор с 50 нарушения за две години зад волана
След удар в ограда: Хванаха пиян шофьор след бягство от катастрофа
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Магнитни бури на 24 юни 2026: Кр индексът ще скочи до 4.00
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
С два гола на Холанд Норвегия победи Сенегал и продължава в следващата фаза
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в престъпник
Вишерадската група се събира в Будапеща