Шестима водачи отиват на съд, нарушили правилата на пътя в Костинброд, Сливница и Своге

Шестима нарушители на пътя са били привлечени към наказателна отговорност за извършените от тях престъпления, съобщиха от ОДМВР-София. Обвиненията са за управление на превозни средства след употреба на алкохол и са повдигнати на петима водачи – столичанин с 1,45 промила и негов съгражданин с 1,88 промила, засечени в нарушение в Сливница и Костинброд; ботевградчанин, шофирал […]
Материалът Шестима водачи отиват на съд, нарушили правилата на пътя в Костинброд, Сливница и Своге е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



След акцията на МВР: Установен е шофьор с 50 нарушения за две години зад волана
Засилени мерки срещу опасното шофиране и нерегламентираните улични гонки започна полицията в Шумен
Румъния глоби 10 банки със 710 млн. евро заради РОБОР
Маркета Вондроушова изхвърлена от тениса за 4 години след допинг скандал
Американските военни ликвидираха още двама предполагаеми наркотрафиканти в Карибско море
Мондиал 2026 удари в земята рекорда по червени картони
МВР обяви война на дрифта и уличните гонки
От началото на 2026 г.: 13 водачи са наказани от районните съдилища в Кюстендил и Дупница за ползване на фалшиви шофьорски книжки
Костадин Костадинов: Ивайло Мирчев трябва да си подаде оставката
Абсурден пакт: Как Румъния стигна до тази криза
Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ
Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ (ВИДЕО)
Какви са глобите за шофьорите в Гърция?
Левски тества силите си срещу Етър в Правец, „сините“ на крачка от испански трансфер
Разкриха подробности за смъртоносния пожар в Полски извор
Бившият лидер на юнионистите Джефри Доналдсън признат за виновен за сексуални престъпления
Познай резултата на Англия – Гана и спечели!