Граждани излязоха в София на протест под надслов „Незаконният марш“

Граждани излязоха в София на протест под надслов „Незаконният марш“. Той се събраха в 14:00 часа пред пилоните на Националния дворец на културата /НДК/. Демонстрацията е организирана от „Българския национален съюз“ /БНС/, които планират за тази вечер в 17:30 часа провеждането и на „Луковмарш“. Участници в демонстрацията публикуваха снимки в социалната мрежа Facebook. Те са […]
Материалът Граждани излязоха в София на протест под надслов „Незаконният марш“ е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Нови Сад под блокада: Хиляди студенти и фермери излязоха на мащабен антиправителствен протест
Движението „No Kings“ провежда "културен" национален протест в САЩ на 80-тия рожден ден на Тръмп
„Анти-Радев: Време е за свобода“: Първи протест срещу новото правителство в София
Първият протест срещу Радев събра стотици недоволни в София
"Самолетоносач" на морските пътища на Суец - Източното Средиземноморие
Мотористи излязоха на национален протест заради „Гражданска отговорност“
Тройно по-ниска подкрепа за Тр.Трайков
Какво всъщност стои зад спирането на българските оръжейни доставки за Украйна
Рубио: САЩ няма да позволят на Иран да изнася петрол
Клоп на въпрос за Реал Мадрид: Там е Жозе
Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
Нова ера в плуването: Стенберген счупи рекорда на 100 метра свободен стил
Унизително завръщане за Уругвай - играчите ще търсят сами полети за дома
Край на една ера: Звездата от „Приятели“ Кортни Кокс се раздели със съпруга си
НА ЖИВО: Панама - Англия 0:0, "трите лъва" търсят попадение
Силен трус разлюля Пакистан и Афганистан и предизвика паника
Трагедия в кеча: Легендарният Джо Доринг почина на 44 години след битка с рака
Алехандро Давидович Фокина триумфира на тревата в Майорка