Орбан ще вика за унгарците на ”Пушкаш Арена” на мача с трикольорите

Унгарският министър-председател Виктор Орбан е потвърдил, че ще присъства на мача. Той е голям фен на футбола, както и на МОЛ Види на клубно ниво. А любовта му към най-популярната игра се изразява в инвестиции за милиони евро в инфраструктурата, организацията и обезпечаването на отбори и региони. От протокола на министерския съвет на страната са потвърдили пред футболната федерация, че Орбан ще бъде в Супер-ВИП-ложата тази вечер, а редом до него ще седне и президентът на БФС Б. Михайлов.
Прочети цялата публикация



ПСЖ триумфира в Шампионската лига след драма с дузпи
Нападател на Арсенал: Готови сме да пишем история
Големият финал в Шампионска лига: ПСЖ или Арсенал ще ликува с трофея
Унгария след Орбан! Будапеща прие пакет от закони, чиято цел е освобождаването на замразени пари от ЕС
Волейболният елит се събира в Любляна: България се готви за сблъсък с Италия във VNL 2026
Унгарският премиер предприема стъпки за отстраняване на президента
Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
Григор Димитров спечели благотворителното шоу срещу Стефанос Циципас
Годините и мястото в ранглистата са просто числа, важното е да вдъхновявам децата: Григор Димитров
Годините и мястото в ранглистата са просто числа, важното е да вдъхновявам децата: Григор Димитров пред 19 минути
Хърватия съживи надеждите си на Мондиал 2026 и изхвърли Панама от турнира
Хърватия извоюва трите точки срещу Панама с 0:1
Стената на Гана препъна ялова Англия в Бостън
24 юни 1812 г. Наполеон напада Русия
Исторически удар по Тръмп: Конгресът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Възстановяват движението на влаковете в Германия след мащабен ИТ срив
Бургас с идеални условия за плаж – морето се затопли до 24°
Англия и Гана не успяха да се победят - 0:0