Евтим Милошев разкри кой е единственият му идол пред Тото

Продуцентът Евтим Милошев бе специалният гост в новия епизод на единствения подкаст у нас, който се снима на живо от сцената на театъра – “При Тото MEGA”.
В понеделник вечерта Тото за пореден път изненада публиката, обявявайки името на госта си. Разбира се, мнозина се опитаха предварително да познаят кой ще е той този път, но не успяха. А когато на сцената се появи харизматичният продуцент публиката взриви залата с аплодисментите си.
Присъстващите имаха възможността да проследят на живо разговора на Тото с една от най-интересните фигури в българския шоубизнес. За пътя от “Ку-ку”, през “Хъшове” и “Шоуто на Слави”, до най-гледаното в българския ефир комедийно шоу “Комиците”; за Доминикана, Панама и Филипините, но и за Велико Търново, където се случва действието на втория сезон на “Дяволското гърло” – това бяха само част от темите, по които водещият и гостът разговаряха.
“В живота си съм имал един единствен идол и той се казва Христо Стоичков”, призна Евтим на Тото. А историята за първата му среща и опит да се запознае с футболната ни легенда през далечната ’94 г. предизвика различни емоции в публиката.
Евтим Милошев сподели и какъв е механизмът на успеха спрямо личния му път, има ли място егото, когато искаш да постигнеш идеалната цел и защо “Сървайвър” е едно от най-вълнуващите му житейски приключения. Коментира и смяната на водещите в новия сезон на риалитито, което тази година е с нов продуцент.
“Да си първи в това, което правиш, винаги има предимство. Разбира се, плащаш и цената “проба-грешка”, но си струва”, категоричен бе Милошев. Той даде пример както със свои продукции, така и с подкаста на Тото – според продуцента той е успешен, защото Тото има именно предимството на първия – не подражава, а създава свой формат.
Целият епизод от гостуването на Евтим Милошев в подкаста “При Тото MEGA” ще бъде достъпен скоро в официалния YouTube канал на рапъра.
Прочети цялата публикация



След историческата победа на DARA: България незабавно започва подготовката за „Евровизия 2027“
Тази седмица МС ще създаде организация за домакинството ни на „Евровизия“
Тази седмица правителството ще създаде организация за домакинството на "Евровизия 2027"
Войната в Иран разкри на Китай слабостите на САЩ
Хаос във Великобритания: печели единствено Фараж
Eвтим Милошев влезе в Министерство на културата: Не съм вълшебник
Хулио Веласкес в интервю за Mundo Deportivo: Сираков е добър и честен човек
От "Ку-ку" през министър на туризма: Кой е Евтим Милошев, предложен да управлява културата
Кой е Евтим Милошев, който вече ще отговаря за културата
Кадър на „Ку-Ку“ оглавява културата
Обсъждат се промени в пенсионната система и механизма за минималната заплата
Уловиха Ламин Ямал на Закинтос с новото гадже
ПБ не отстъпи за временните комисии, опозицията ще може да предлага само обединена
Държавно предприятие, паметник, филм и пристанище - какво е имало край "Карантината"
Ескалация, САЩ повдигнаха обвинения срещу Раул Кастро
ЦСКА удари пръв във финала срещу Локо Пд
Вълкът от Локо Пд идва да изяде съперника като в приказките (видео)
"Армейски щурм" от феновете на ЦСКА към играчите
Кой рисува свастики до МВР в Бургас. Пречупен кръст се появи на фасадата на фен клуба на ЦСКА /ВИДЕО/