На ГКПП „Кардам“ ще ловят контрабандисти и трафиканти с нов рентген

С рентгенова система за проверки на палетизирани товари се сдоби ГКПП „Кардам“. Специализираната апаратура бе дарена на Агенция „Митници” от международната фирма за спедиция и транспорт „Орбит” ЕООД. Рентгенът ще бъде използван в борбата с контрабандата, нелегалния трафик и митническите измами. От Агенция „Митници” допълват, че пунктът досега не е разполагал с подобна технология. . […]
Материалът На ГКПП „Кардам“ ще ловят контрабандисти и трафиканти с нов рентген е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Учени разкриха нов начин, по който животните се борят с вирусните инфекции
„Темата на NOVA”: Тайно общество 2
Фицо: Словакия няма да плаща военния заем на НАТО
Хуманитарна катастрофа във Венецуела: 920 загинали
Германия и Дания с температурни рекорди, жегата напредва към Полша
Алекс Сърчаджиева влюбена за пръв път след загубата на Ласкин
Нов удар по екипа на Байкушев: Втора ключова оставка за по-малко от месец
Община Бургас отдава под наем за 5 години бъдещото заведение в зала „Младост“
Българската прогресив рок група Untold Stories оглави класация на британско издание
След като отчетоха договора с "Боташ" едва ли не като успех, сега управляващите са готови да го „надграждат“
Клоп на въпрос за Реал Мадрид: Там е Жозе
Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
Нова ера в плуването: Стенберген счупи рекорда на 100 метра свободен стил
Унизително завръщане за Уругвай - играчите ще търсят сами полети за дома
Край на една ера: Звездата от „Приятели“ Кортни Кокс се раздели със съпруга си
НА ЖИВО: Панама - Англия 0:0, "трите лъва" търсят попадение
Силен трус разлюля Пакистан и Афганистан и предизвика паника
Трагедия в кеча: Легендарният Джо Доринг почина на 44 години след битка с рака
Алехандро Давидович Фокина триумфира на тревата в Майорка