Гащите на Благо Джизъса - неустоим фетиш за жените в "Сървайвър"

Оказа се, че бельото на на Благо Джизъса е неустоим фетиш за жените в "Сървайвър". В началото на риалити формата фолкпевицата Татяна се зае със задачата да пере боксерките на футболиста, а сега, две седмици преди финала на 16 май, инфлуенсърката Мария направо ги обу.
Блондинката облече бельото на татуирания спортист, след като беше изгонена при него и певеца Тино на Острова на отшелника.
„Двамата бяха много гостоприемни към мен, посрещнаха ме прекрасно. Благо буквално си даде гащите, за да спя с тях, защото бях без дрехи“, откровено призна Мария и предизвика бурен смях и в племето, и в собственика на гащите.
Съперниците на инфлуенсърката гласуваха срещу нея и тя се озова на самотното парче земя. Въпреки че намери скрития идол, Мария не го използва, за да се спаси, защото не очакваше да бъде номинирана.
След като преспа с гащите на Благо на Острова на отшелника, тя влезе в битка за оцеляване с останалите двама изгнаници. В играта за баланс Тино бързо загуби координация и напусна риалитито. Загубата той прие с типичните за него спокойствие и достойнство.
Прочети цялата публикация



Сузи Кортес с екстравагантно обещание: Интимни татуировки в чест на Меси, ако Аржентина триумфира на Световното
Бактериалната вагиноза засяга всяка трета жена, но остава табу тема, алармираха специалисти в Пловдив
Роклята с голото рамо на външния министър била форма на себеизразяване
Външният ни министър с обяснение за „голото рамо“ и Киевско-Печорската лавра
Елизара Янева започва срещу британка, Виктория Томова срещу японка в квалификациите на „Уимбълдън“
Янева започва срещу британка в квалификациите на "Уимбълдън", Томова се изправя срещу японка
Иван Иванов загуби при дебюта си в квалификациите на Уимбълдън
Иван Иванов отпадна в първия кръг на квалификациите при дебютното си участие при мъжете на „Уимбълдън"
Над 550 кандидат-студенти се явиха на редовния кандидатстудентски изпит по химия в Тракийски университет – Стара Загора
Семинар на „Трио Махарадж“ в Стара Загора разкри богатството на индийската музика
Предстоящи събития в Стара Загора на 24 юни, сряда
Германия се стреми да създаде публичен пенсионен фонд по шведски модел
На Еньовден слънцето "играе", а билките придобиват чудодейна сила
Ормузкият проток под специален режим: корабите преминават по временен морски коридор
Колумбия пречупи ДР Конго и подпечата билета си за елиминациите на Мондиал 2026
Колумбия с втора победа на Мондиал 2026