Глобиха Барселона с 15,7 млн. евро

Данъчните власти в Испания глобиха Барселона с 15,7 милиона евро за нарушения при плащанията към играчите, пише El Confidencial. Санкцията е резултат от приключилото наскоро разследване, проведено успоредно с това на „случая Негрейра“. Тези нарушения са свързани с прехвърлянето на автомобили Audi на чл...
Прочети цялата публикация



Трансферна бомба на Световното: Хулиан Алварес обяви, че напуска Атлетико Мадрид!
Летният трансферен прозорец 2026 експлодира: Барселона и Реал Мадрид с многомилионни удари, Тотнъм пренареди защитата си
Манчестър Юнайтед е готов да продаде Маркъс Рашфорд за 40 милиона паунда
Барселона откупува египтянин
Вратата за Рашфорд в Барселона не е затворена
Конате прибира бонус от 20 млн. евро при подпис с Реал Мадрид
Атлетико Мадрид скочи на Барселона: Държат се като малък клуб!
Започва ремонт за над 30 млн. евро на два важни пътя в област Добрич
България печели нов престижен европейски грант: Учен от ETH Цюрих се мести в INSAIT
Наполи е близо до защитник на Лацио
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)
Инж. Александър Тодоров е новият шеф на АПИ
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
КЗК отмени обществената поръчка за националната детска болница