Дара и Иван Лечев се завръщат като треньори в "Гласът на България"

Една от най-актуалните и успешни звезди на музикалната сцена - поп идолът DARA и един от най-уважаваните и активни музиканти у нас - Иван Лечев, остават в треньорския състав в предстоящия нов сезон на "Гласът на България". Двамата, заедно с поп дивата Мария Илиева и топ изпълнителят Миро, ще оформят класния звезден състав на треньорите в десетия сезон на обичаното музикално шоу. Изключителни професионалисти с огромен опит и музикални идоли за не едно поколение българи, те ще заемат престижните треньорски кресла в най-бляскавото издание на "Гласът на България" досега, за да открият новия, най-вълнуващ и открояващ се глас на България тази есен по bTV.
Абсолютна сензация, артист във всякакъв смисъл и измерение, на върха на музикалните, модните и международните класации, поп идолът на младото поколение - DARA ще заеме абсолютно заслужено своето място в треньорския състав този сезон. В последното издание на музикалното риалити тя откри и изведе до победата "Гласът на България" за 2022 - Жаклин Таракчи. Бляскава, провокативна, винаги готова за изненади, DARA продължава да доказва на всички, че младостта и успехът могат и вървят "ръка за ръка":
"Очаквам и неочакваното от сезон 10. Нека тези, които живеят за сцената и музиката, не се боят да се изправят пред предизвикателството "Гласът на България", заявява DARA на прага на новия сезон.
Великолепен музикант, неуморен професионалист, част от най-успешните музикални групи и проекти в България - Иван Лечев и тази есен ще прояви ненадминатия си нюх и вкус към новите гласове, изправили се на голямата сцена на "Гласът на България". Мастър Лечев все още има най-много треньорски победи в българското издание на "The Voice", с цели трима участници от отборите му грабнали титлата "Гласът на България" през сезоните досега! С невероятен опит, обаяние, усет и стил, и тази есен той ще опита да надскочи съперниците си, като открие "Гласът на България" и в юбилейния му сезон.
Отсега е ясно, че конкуренцията между тези толкова големи и класни треньори ще е наистина голяма. Още на прага на новия сезон, дивата Мария Илиева заяви огромния си хъс за победа, убедена в нея след огромната подкрепа от феновете на шоуто, която получи още с обявяването ѝ за треньор. Харизматичният Миро, също се радва на мощна подкрепа от фенове и представителите на различните музикални стилове. През годините той смело експериментира с хитови дуети в различни жанрове и също дава сериозна заявка да грабне треньорската корона. Вокален майстор от най-висока класа, той влиза в шоуто с една победа зад гърба си и за всички треньори е повече от ясно, че е голяма заплаха за всеки от тях.
Предстои десетото и много специално издание на "Гласът на България" в ефира на bTV, а желаещите да се запишат за участие все още имат възможност да го направят на Glasat.btv.bg. Юбилейният сезон обещава още повече изненади, силни емоции и неочаквани обрати в хода на шоуто. Надпреварата между треньори и участници ще е епична, но победителят ще бъде само един. Кой ще грабне наградата от 50 000 лв. и титлата "глас на България" за 2023 г. ще стане ясно тази есен по bTV.
Водещ на шоуто ще бъде синеокият чаровник Иван Тишев, а снимките на новия сезон тепърва предстоят.
Прочети цялата публикация



Щангите на протест срещу президента Стефан Ботев, Карлос Насар не дойде
Мощна подкрепа от младите ни скиори към Малена Замфирова
Седмото издание на Техническата академия на AIBEST стартира с ученици от Правец
Всички ѝ слагат думи в устата, които никога не е казвала! Как пророчествата на Баба Ванга подхранват руската пропаганда
Карлос Насар: Ако клубовете останат без финансиране, няма да има развитие за спорта
Иван Демерджиев: Ракетата носител на „Прогресивна България“ е Румен Радев
Иван и Андрей съживяват "Сблъсък" в нов формат... в клуба
Христо Мутафчиев връчи специална награда на БНР за принос към българския театър (СНИМКИ)
Букмейкърите сринаха песента на Дара за "Евровизия" на 15-о място
Изборите на 19 април може да объркат плановете на всички
Бодьо/Глимт разтърси Европа: Разгром над Спортинг и мечти за четвъртфинал в Шампионската лига
Осъдиха за 605 000 лв. уkрити данъци жената на Ивелин Михайлов - лидер на Величие
Приказката на Бодьо/Глимт продължава след бой над Спортинг Лисабон
ПСЖ разгроми Челси в голов спектакъл в Париж
Галерия: ПСЖ - Челси
Федерико Валверде блесна с хеттрик и донесе категорична победа на Реал Мадрид срещу Манчестър Сити
Реал Мадрид прегази Манчестър Сити след рецитал на Валверде
ПСЖ съкруши Челси в голово шоу и докосва 1/4-финалите на Шампионската лига
Може ли шоколадът да помогне за по-добър сън
Обезвредиха 250-килограмова бомба от Втората световна война след евакуация в Дрезден