Fakti.bg | 03.06.2023 17:11:05 | 88

Тотална драма на "Армията"! Изпусната дузпа в 90+12' минута за домакините

ЦСКА и ЦСКА 1948 не се победиха в мач от предпоследния кръг на плейофите на ефбет Лига.

Срещата на "Армията" завърши при резултат 1:1. Енес Махмутович (40') откри с гол от около 25 метра.

Педриньо пък вкара с още по-далечен изстрел за ЦСКА 1948 в края на първото полувреме, вратарят Густаво Бусато допусна грешка при това попадение.

Тобиас Хайнц нацели греда в началото на втората част, а драмата стана пълна след като в 12-ата минута на добавеното време Иван Турицов застана зад бялата точка заради игра с ръка на футболист на гостите.

Турицов обаче стреля в аут. Така ЦСКА има 2 точки преднина спрямо Лудогорец в битката за титлата, а ЦСКА 1948 е с 2 точки повече от Левски в борбата за третото място и директна евроквота.

Лудогорец и Левски обаче са с мач по-малко, те ще играят помежду си тази вечер.