Светлана Гущерова роди четвъртото си дете

Моделката дари съпруга си Христиан Гущеров с втора дъщеричка. Най-вероятно семейството е изкарало безсънна нощ, тъй като преди броени часове Гущерова качи в Инстаграм няколко сторита от болничната си стая. Щастливият баща Христиан веднага се е погрижил да придаде празнично настроение с букети с цветя за своята съпруга.
Заваляха и честитки за новопристигналото бебе. Гущерова не издаде мерките на дъщеричката си, но това е типично за нея. В "Майчин дом", където се родиха всичките четири деца на семейството под вещите грижи на д-р Дяволов, най-вероятно Гущерова е била настанена във ВИП-стая, както и при предишните си следродилни престои.
Само преди дни в интервю за "На кафе" Светлана се зарече, че това ще е последното ѝ посещение в Майчин дом, припомня Hotnews.bg. Сексапилната майка на четири деца призна, че е изпълнила мечтата си - да има две момичета и две момчета.
Прочети цялата публикация



Съдът издирва Христиан Гущеров за развода и издръжката на децата му
На нов пост! Говорителката на Белия дом Карълайн Левит, която напуска поста си, ще се присъедини към подкрепяща Тръмп организация
Ал Пачино помогнал на Джейми Фокс да се подготви за бащинството на 58 години
Принцесата на Йордания - Иман стана майка на близначки (СНИМКИ)
Бившата съпруга на Абрамович блесна в мини рокля на парти в Гърция (СНИМКА)
81-годишният Род Стюарт стана дядо за шести път
15-о дете си роди 41-г. московчанка
Светлана Василева и треньорът ѝ по бокс изненадаха с ново начинание (ВИДЕО)
Принцеса Юджини роди момиченце в Португалия
Риана заложи на сочни извивки в нови СНИМКИ за марката си бельо
Четири години без Атанас Градев и Йордан Илиев: Бургас почита паметта на двамата полицаи
Борисов от Ямбол: Бургас получи „Евровизия“, а вие самолети (ВИДЕО)
Пожарът край Хасково: 10 000 декара са унищожени от огнената стихия
Русия атакува фабрики за оръжие в страни от НАТО, включително и в България
Поляк се е удавил на плажа в „Слънчев бряг“
ISW: Руснаците напредват източно от Славянск
Вътрешният министър ще награди в Бургас двамата младежи, помогнали да бъде спрян пожарът край Кошарица