Благой Георгиев - Джизъса вече е официално разведен

Победителят от "Сървайвър" и вече бившата му съпруга се явиха в Бракоразводната колегия в Районния съд с по един адвокат под ръка и си сложиха подписите на споразумението за развод пред погледа на Темида, както Поли каза пред "България Днес" и не отстъпи от думите си. "Нямам никакви претенции към Благо въпреки голямата му печалба от "Сървайвър". Таман сега ще може да си купи апартамент." Това каза Поли пред "България Днес" преди няколко седмици. В съдебната зала Полина наистина не изрази никакви претенции към парите на Джизъса. Ексфутболистът също не пожела нищо от нея и двамата си взеха последно сбогом. Благой и Поли се ожениха на 26 юни миналата година във Велинград на пищна церемония. През април обаче тунингованата мадама изненадващо поиска развод от Джизъса. По това време той бе на самотен остров в Карибското море, докато участва в "Сървайвър". След завръщането си от предаването Полина и Благой се срещат няколко пъти. Основната тема на разговора е официализирането на развода им. "Когато Благой разбра, че искам развод, поговорихме, но решението ми беше окончателно. Вече съм го обявила и съм си преценила, че не може да сме заедно повече. Благо, разбира се, беше изключително изненадан. Попита ме защо искам развод и други неща по темата, а аз му обясних. Накрая подписа споразумението за развод по взаимно съгласие и мълчеше през цялото време", сподели Поли миналия месец, след като стана ясно, че иска развод. Тогава младата красавица хвърли и бомбата, че двамата с Благо никога не са се разбирали, както всички смятаха. "Не се разбирахме още отпреди да замине за "Сървайвър", никога не бяхме на едно мнение. Благо искаше едно, аз друго. Просто сме много различни и нещата не се получиха. Когато останах сама, вече ми стана ясно, че ще е по-добре да се разделим. Тогава си дадох ясна представа, че искам развод". Преди да се разбере за развода, изглеждаше, че всичко между известната двойка е цветя и рози, но се оказа, че нещата не са точно такива и ето вече не са заедно и в очите на закона. Двамата обаче не са особени тъжни от раздялата си. За Поли се носят слухове, че вече има мъж до себе си, а пък Джизъса заяви пред Гала, че вече е влюбен в друга. "Да, влюбен съм. Обичам Ивана, дъщерята на моя приятел Ванко 1. Тя е специален, уникален човек. Поучих се от грешките си в миналото и вярвам, че с Ивана всичко ще бъде прекрасно." Оказа се, че самият Ванко 1 или не е съгласен с тази развръзка на събитията, или не знае за любовта между Ивана и Благо. Рапърът категорично отрече пред "България Днес" Благой да има авантюра с наследничката му. "Не знам за подобно нещо", отсече тогава Ванко 1, но искрите между щерката на певеца и ексфутболиста май са си съвсем истински. Предстои да разберем как наистина стоят нещата както с любовния живот на Благо, така и с този на Полина.
Прочети цялата публикация



Лятна футболна треска: ЦСКА 1948 се мести в Словения, кадрово пренареждане в Септември (София)
Пловдив под пара: „Ботев“ стартира летните контроли днес, „Локо“ гради нов облик след ключова раздяла
Венецуела в капана на опустошително сеизмично бедствие ОБЗОР
Принц Хари може да се върне във Великобритания без Меган и децата
Криза на Даунинг Стрийт: Какво следва след Стармър?
Израел елиминира бойци на Хизбула в Южен Ливан
Над 68 000 в неизвестност след труса във Венецуела ВИДЕО
Близкият изток: Нов дипломатически ред или нов конфликт?
Вучич подава оставка до седмици и свиква избори ОБОБЩЕНИЕ
Тел Авив ще напусне буферната зона само при пълно разоръжаване на Хизбула
Дете и баща му паднаха от атракционна люлка в Антоново
Виното, което дава живот
До морето с кола: Как цените на горивата влияят на лятната почивка
Санкции и нови удари влошават кризата с горива в Русия
Борис Дали: Милионер съм отдавна и строя параклис в Бобов дол
Моуриньо започва с едва 13 играчи в Реал Мадрид
НА ЖИВО: Никола Цолов в основното състезание в Австрия
Откриха асирийски артефакт на 2700 години
Дете и баща му паднаха от атракцион в Антоново, след като седалката на люлката се скъса