Новият владетел на сградата на КТБ е свързан със "С.Г. груп"

Интерес към търга на синдиците на фалиралата банка е имало от Инвестбанк и близка до колекторската "С.Г. груп" компания. По-високата оферта - 18.2 млн. лв., е от "Ди Си Ей мениджмънт", което има договор да придобие "Агенция за събиране на вземания" от норвежкия B2Holding. До реалното придобиване на сградата вероятно ще минат години, а след това вероятно ще бъде препродадена. Банка и събирач на дългове. Това са били двата кандидата в набързо проведения през юни търг, чрез който реално се п...




Радикална промяна за ромите: какво планира Петер Мадяр?
Обрат около хотел „Мираж“ в Бургас? Вместо събаряне, сградата се отдава под наем
Весела Лечева: Всичко се превърна в един много лош и тежък кошмар
Литва съобщи, че е част от плана за разполагане на американски ядрени оръжия в Европа
Володимир Зеленски за полския президент: Той прави абсолютно същото като Орбан
Анджелина Джоли разкри как отново е успяла да се почувства себе си
Украинската армия стяга примката около Крим
4 отбора от Серия А в битка за Николо Дзаниоло
Археолози откриха по-ранен храм под светилището на Херакъл в Хераклея Синтика
Какво не трябва да се прави по време на лятното слънцестоене
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси
НА ЖИВО: Франция - Ирак 1:0, Мбапе наказа рано съперника