Двама задигнаха „Ауди А7“ от автомивка в София

Двама мъже са задържани за кражбата на луксозен автомобил в София, съобщиха от пресцентъра на СДВР. Сигналът за кражбата е подаден на 11 юли. Тогава от автомивка на ул. „Самоков“ в столицата противозаконно са отнети телевизор и лек автомобил „Ауди А7“. На следващата сутрин извършителите са установени и задържани. В хода на процесуално-следствените действия са […]
Материалът Двама задигнаха „Ауди А7“ от автомивка в София е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Тектонични промени в Разград: Лудогорец започна подготовка без Хьогмо, готви се мащабна чистка
Локомотив София на Любо Пенев преговаря с четирима национали
Две момчета на 17 години пострадаха при токов удар на покрива на товарен вагон в Стара Загора
Роми на бунт срещу наркотиците в София
Всичко, което произвеждаме, остава в Русия! ''Роснефт'' спира износа на петрол
Космосът – единственото място, където България и Северна Македония могат да се разберат
България е против част от новите санкции срещу Русия: "Политико"
Радина Кърджилова на 40 г.: От „Стъклен дом“ до голямата сцена
Селекцията на националния „Отбор на надеждата“ за Homeless World Cup приключи
„Не са недосегаеми“: Прокуратурата с обвинения за изнудване, заплахи и сексуална експлоатация след акцията в „Ботунец”
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
От последния час! Катастрофа затруднява движението в Добричко!
Властта работи по вариант да върне осигуровките на държавните служители
Започва ремонт за над 30 млн. евро на два важни пътя в област Добрич
ГЕРБ-Бургас преизбра за лидер Андрей Рунчев
Жълт код за опасни гръмотевични бури и градушки в сряда
САЩ свалят санкциите срещу Иран за 60 дни
САЩ свалят санкциите срещу Иран за 60 дни