Вяра Анкова и Томас Лафчис вдигнаха пищна сватба

Бившата шефка на БНТ и NOVA Вяра Анкова и съпругът ѝ Томас Лафчис омъжиха голямата си дъщеря Хелена-Мария преди броени дни, пише "Уикенд".
Сватбата се е състояла в луксозен СПА комплекс в Правец, в който нощувката в двойна стая стига 400 лева.
Хелена-Мария е казала „Да!” на своя избраник Мартин Георгиев, с когото доскоро живееха в Канада. Двамата се сгодиха през зимата и се преместиха в САЩ.
Свиха семейно гнездо в Бостън, където има голяма българска общност и където от 20 години живее голямата дъщеря на Анкова – Яна, която е плод на студентската ѝ любов с художника Васил Атанасов.
Тъй като обаче младоженецът, също като булката, е българин, сватбата е била в България. За нея семейството е избрало популярен баровски комплекс в Правец, който отдавна е любим на родния хайлайф за отбелязване на важни лични поводи.
Сватбата не е разгласявана широко в социалните мрежи. От снимката става ясно, че обстановката е била изключително романтична. Булката е била в разкошна бяла рокля с гол гръб. Пищната кройка е била изпълнена от бял сатен без излишни детайли, които биха утежнили модела. Резултатът е бил изключително стилен, в хармония с цялостната обстановка. По време на първия танц младоженката не е носела було, но вероятно е имала такова при подписването и църковния ритуал, ако е сключила църковен брак.
Костюмът на младоженеца е бил в актуалния напоследък тъмносин цвят. От снимката се вижда, че Мартин изглежда по-нисък от избраницата си, но вероятно това се дължи на обувките ѝ с токчета, които булката е носила в най-щастливия си ден.
За първия танц са ползвани машини за пушек, каквито се използват в театъра. По този начин се създава визуалния ефект, че младоженците танцуват върху облак. Гостите наблюдавали с интерес това своеобразно представление, някои от тях го снимали с телефони, както се прави на всяка сватба.
Масите били украсени с огромни букети с хортензии, а столовете – о6лечени в бели покривала в тон с покривките на масите.
Очаква се скоро семейството да се радва и на бебе, както става обикновено. Голямата дъщеря на Вяра Анкова вече има две дъщери от своя съпруг – богат американец.
Синът ѝ Константин също живее в чужбина. Първо е учил в САЩ, а след това е заминал за Китай, откъдето е гаджето му. Двойката планирала да заживее в Сингапур.
Най-малката дъщеря на Анкова и Лафчис се казва Натали и е възпитаничка на престижен колеж в Лондон. Петата щерка в семейството се казва Василия и е от първия брак на Томас.
Прочети цялата публикация



Наталия Водянова обяви 6-тата си бременност по впечатляващ начин (СНИМКА)
Принц Хари и Меган Маркъл празнуват 8 години брак с невиждани досега сватбени СНИМКИ
Пищна сватба: 16-годишната дъщеря на Тайсън Фюри се омъжи в рокля с 15-метров шлейф
Стинг е категоричен: Няма да остави нищо на децата
Макларън празнува историческия си 1000-и старт във Формула 1 с бляскава визия
Дуа Липа се омъжи за актьора Калъм Търнър в Лондон, но предстои сватба и в Сицилия
С водосвет за здраве беше отбелязан празникът Свети Дух край Благоевград
Бившият зет на Деми Мур влязъл мръсен във ваната, в която раждала дъщеря й Румър
Свети дух е! Последният от Великденските празници
Дрон парализира летището в Мюнхен: Вдигнаха полиция и хеликоптери, пренасочиха самолети
Светослав Дяков с интерес към стадиона в кв. „Завода“, Община Кочериново стартира концесионна процедура
Мексико Сити отново ще бъде в центъра на световния футбол
Десет от Австрия надвиха минимално Тунис в контрола
Канзас Сити излиза на световната футболна сцена с Мондиал 2026
Турция разгроми с лекота Северна Македония
Районът на залива Сан Франциско ще посрещне Мондиал 2026 с духа на Калифорния