20-годишна с "Ауди" се заби в мантинелата на пътя Драговищица-Шишковци

Снощи, малко след 19.30 ч, е възникнало ПТП на пътя между селата Драговищица и Шишковци. 20-годишна водачка на л.а. „Ауди“ е нарушила правилата за движение – излязла е в дясно от пътното платно и се е ударила в мантинелата. В резултат на удара изхвърча парче от мантинелата и удря насрещно движещ се л.а. „Мерцедес“. Тестовете за употреба на алкохол на двамата водачи са отрицателни. Водачите и пътниците в автомобилите са прегледани в ЦСМП в Кюстендил, няма...
Продължава
Прочети цялата публикация



16-годишно момиче пострада при зрелищна катастрофа в Смолянско
37-годишен мъж е в тежко състояние след катастрофата, която блокира пътя Русе – Шумен
Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
Почина бащата на футболната легенда Красимир Балъков
Мъж заби юмрук в главата на жена в Разлог, задържаха го
Катастрофа край Несебър, 19-годишна е в болница
76-годишна пешеходка пострада в Бургас
18-годишен заби колата си в бетонна ограда и уби връстник
26-годишен моторист пострада, след като се заби в кола в Шуменско
Жена с 0,2 промила алкохол засече моторист в Благоевград, той се заби в колата й
Потърпевши от "Баба Алино" давали големи суми за имоти срещу "резервационни споразумения"
Разследване на ООН: Над 20 000 деца са убити в Газа, Израел умишлено ги нападал
Мощно торнадо удари Русия, има ранени
Харков беше подложен на руски обстрел
Млад български учен е удостоен с престижна международна награда
Футболна Варна в трескава подготовка: „Моряци“ и „соколи“ пренастройват часовниците за новия сезон
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна и плода й след ПТП с последно поколение робот за гръбначна хирургия