Fakti.bg | 07.08.2023 08:45:17 | 99

Джизъса вече не иска жена без корекции: Ивана е идеална!


Личният живот на Благой Георгиев винаги е бил под светлината на прожекторите, благодарение на любовното разнообразие, което вирее там. Само преди 2-3 месеца в национален ефир, пред Петя Дикова, Благой сподели новия си идеал за жена, коренно различен от „профила“, с който сме свикнали да го виждаме: "Не искам златотърсачка, търся жена без корекции, най-обикновено момиче. Обичам естествената красота“.

Е, повече от ясно е, че мнението на Благо се променя толкова бързо, колкото и дамите на сърцето му. Откакто сподели пред Гала, че е лудо влюбен в Ивана Главчева, която не е точно натурална красавица, Благо не крие, че е щастлив с новата жена до себе си.

View this post on Instagram

A post shared by ???????????????????? ???????????????????????????????????? (@glavchevva)

В интервю пред „Уикенд“ Благой се отметна от думите си за „естествена жена без корекции“, казвайки:

„Това излезе извън контекста на разговора ни тогава. Имам жена до себе си и с това ще спра. Щом съм с нея, значи ми харесва такава, каквато е. Тя е идеалната за мен!“

Прочети цялата публикация