Искат ТЕЦ „Бобов дол“ да работи чак до 2038 година

Становище с искане ТЕЦ „Бобов дол“ да бъде закрита през 2038 година ще бъде изпратено до Министерството на енергетиката. То е било прието на среща, в която са взели участие кметове на общини от Кюстендилско, областният управител, синдикалисти и депутати. От страна на ведомството е присъствала зам.-министър Антоанета Бонева. Припомняме, че Министерството на енергетиката в началото […]
Материалът Искат ТЕЦ „Бобов дол“ да работи чак до 2038 година е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Сдружение „Въздух за здраве“ и „Грийнпийс“ – България с призив към синдикатите: Защитете здравето на работниците в ТЕЦ „Бобов дол“ и на местната общност
Спирането на ТЕЦ „Бобов дол“ заплашва 1500 работни места
Нови данни за токсично замърсяване от ТЕЦ „Бобов дол“
Последната надежда на лейбъристите: кой е Анди Бърнам?
Втори блок на ТЕЦ „Бобов дол“ отново се пуска в експлоатация
Киев: Украйна прие предложението на бразилския президент да работи за постигане на мир с Русия
Еманюел Макрон: Франция се противопоставя на изграждането на центрове за връщане на мигранти в трети страни
Министерство на енергетиката: ТЕЦ "Бобов дол" остава важна част от енергийния преход
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Магнитни бури на 24 юни 2026: Кр индексът ще скочи до 4.00
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
С два гола на Холанд Норвегия победи Сенегал и продължава в следващата фаза
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в престъпник
Вишерадската група се събира в Будапеща