Калоян Методиев: Служебните министри на Радев обикалят медиите и се оплакват, че били сменявани. Архинаглост!

Служебните министри и назначения на Радев обикалят медиите и се оплакват, че били сменявани. Архинаглост! Безочие! В първите си седмици служебният кабинет смени ръководствата на НАП, Патентно ведомство, митници, КЗП, 28 областни управители, областните директори на МВР, ДКК, всички държавни дружества, Булгаргаз, ДФЗ, Напоителни системи, ВиК, всички агенции в социалното министерство, горските.... и така до над 7000 уволнени за няколко месеца.
Собствена номенклатура, корупция и бухалки. Служебен кабинет по Конституция трябва да организира честни избори, а не да прави ала-бала на избори. Доказано от доклад на ОССЕ правеха точно това! Намесваха се.
Колко трябва да са се самозабравили и да са арогантни тези хора, за да излизат и да лъжат обществото по този начин! Отделен въпрос е, че Сглобката не пипа 99% от назначените от Радев. И ги оставя да се намесват и в предстоящите местни избори.
Прочети цялата публикация



Анжела Димчева: „Нужна е нова стратегия за развитие на културата“
Костадин Костадинов: Целта ни е да спечелим тези избори
Калоян Паргов: Свикването на конгрес има опасност да хвърли партията във вътрешни междуособици
Икономиката надделява над морала в новия свят на Тръмп
Шеф в БФС разкри промените във футбола ни
Бившата съпруга на Икер Касийяс приета в болница
Трети март подаде документи за регистрация като партия, иска Румен Радев за неформален лидер
България въвежда еврото със смесица от ентусиазъм и страх
Нова холивудска двойка? Никол Кидман излиза на тайни срещи
Калоян Методиев: Действията на Тръмп спрямо режима във Венецуела ще имат сериозни последици
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер
Ал Хилал привлече бивш бранител на Арсенал