МЗ сезира прокуратурата за продажба на недвижим имот, собственост на болницата във Велинград

Министерството на здравеопазването сезира прокуратурата по повод случая с продажба на двуетажна масивна сграда /Вила на управителя/, съобщиха от пресцентъра на ведомството. Имотът е собственост на „Специализирана болница за продължително лечение и рехабилитация на пневмофтизиатрични заболявания „Света Петка Българска” ЕООД във Велинград. Със свое писмо министърът на здравеопазването проф. Христо Хинков е изискал процедурата по […]
Материалът МЗ сезира прокуратурата за продажба на недвижим имот, собственост на болницата във Велинград е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
Упраляващите са "вдигнали мерника" на директора, преобразил до неузнаваемост болницата в Силистра
Скопие повдигна обвинения на мъжа, запалил българските дипломатически автомобили: пристигнал в центъра на столицата с бутилка бензин
Бони Тайлър се събуди след месец в кома
Министър Карамфилова: „Баба Алино“ не е само един екологичен казус. Това е абсолютен етикет за незаконосъобразност в една държава
ДБ сезира прокуратурата и ДАНС за сделки на Валентин Златев, свързани с руски имоти
Рекордните удари на Украйна! Русия може да остане без гориво
Частна държава на Марс! Ще успее ли Илон Мъск да унищожи националните държави?
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
Моуриньо започва с едва 13 играчи в Реал Мадрид
НА ЖИВО: Никола Цолов в основното състезание в Австрия
Откриха асирийски артефакт на 2700 години
Дете и баща му паднаха от атракцион в Антоново, след като седалката на люлката се скъса
Манчестър Сити счупи трансферния рекорд: Плати 135 млн. евро за английски национал
Кувейт прехвана две балистични ракети в небето си
Борислав Гуцанов: Това е преходен бюджет, но 131 гласа в парламента не бива да се пропиляват
Крим под обсада: Извънредно положение, празни бензиностанции и километрични опашки за бягство
Той снима медицинските сестри в Либия и не ги забрави: Фредерик дьо Ла Мюр пред NOVA