Протестиращите вдигат блокадата на АМ "Струма"

Протестиращите, които бяха блокирали дни наред автомагистрала "Струма", вдигат блокадата. Това научи NOVA. Те са заявили, чеса доволни от приетото в парламента. Смятат, че бъдещето на региона е гарантирано, тъй като ТЕЦ "Бобов дол" ще продължи да работи, без да бъдат съкращавани хора. Очаква се движението по АМ "Струма" да бъде пуснато. По-рано след повече от три часа дебати и спорове, народните представители приеха Проекта на решение за одобряване на Споразумение между министър-председателя, представители на Министерски съвет, народни представители и представители на синдикалните организации в сектор "Енергетика". Споразумението бе прието с гласовете на ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ и ДПС. Опозицията в лицето на "Възраждане", БСП и ИТН гласува "против".
Прочети цялата публикация



Иран отлага изпращането на делегацията си в Швейцария заради продължаващата военна кампания на Израел
Консерваторите в Иран за сделката със САЩ: Унижение и капитулация!; Държавните медии: Исторически триумф!
САЩ и Иран официално постигнаха мирно споразумение ВИДЕО
Полицията в Кюстендил разкри причината за тежката катастрофа с тирове на АМ" Струма"
Тираджия от Разлог се вряза в аварирал камион и пътна помощ на АМ „Струма“ край Кочериново
Тръмп: Можем да подновим бомбардировките в Иран след 15 минути, но блокадата се оказа по-ефективна
Удар между два камиона блокира магистрала "Струма" към Благоевград
Огромно задръстване на АМ „Струма“ след катастрофа между два тира
Два тира се удариха на магистрала "Струма", има пострадал
Харков беше подложен на руски обстрел
Млад български учен е удостоен с престижна международна награда
Футболна Варна в трескава подготовка: „Моряци“ и „соколи“ пренастройват часовниците за новия сезон
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна и плода й след ПТП с последно поколение робот за гръбначна хирургия
Вчерашната среща със здравния министър отново не даде конкретни решения за нищо, според младите лекари
Нарекоха Меси луд гном
Само след два мача: Халанд вече е голмайстор №1 за Норвегия на световни финали
Малдини става директор в Италианската футболна федерация