Германия пуска ТЕЦ-овете през зимните месеци. После ще мисли за вредните емисии

Германското правителство одобри план захранваните с въглища топлоелектрически централи, пазени като студен резерв, да бъдат включени и да работят в периода октомври-март, за да избегне евентуалният недостиг на природен газ, съобщават от министерството на икономиката, цитирани от "Ройтерс".
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
Силна гореща вълна обхвана Европа, температурите на места достигат 40 градуса
Обрат в Лондон: Очаква се Киър Стармър да обяви оставката си днес под огромен натиск
За да затвори устата на критиците - героят на Германия спря шоколада и енергийните напитки
The New York Times: "Бръмчането" на украински дронове над Русия не може да компенсира превъзходството на Москва във въздуха
Разрив в отношенията! Джорджа Мелони обвини Доналд Тръмп, че говори измислици
Дарина Маркова-Darsy представя новия си сингъл Delulu
Как автокъща събра 200 000 евро от клиенти, без да им докара колите, за които са платили
Боян Рашев: Дъжд от вечни химикали се излива над планетата
Жените вече имат право да бъдат виновни: Моника Белучи пред 19’
Автомобилите, които си заслужава да изчакаме: 2026–2030 г.
Според очевидка убийството на Лъвов мост е извършено само от единия от тримата арестувани
Според очевидка убийството на Лъвов мост е извършено само от единия от тримата арестувани
В Крим се чуват взривове, има нови огнища на пожари при ударената рафинерия