Трагедия в София: 15-годишно момче се е самоубило

15-годишно момче се е самоубило в София. Това потвърдиха пред "Фокус" от пресцентъра на СДВР. Припомняме ви, че по-рано очевидци съобщиха пред медията, че са видели труп и полицейски екипи край ресторант "Ниагара". Първоначалните предположения бяха за убийство, но по информация на полицията младеж е скочил от висок етаж на жилищна сграда и е отнел живота си. Ужасът се е разиграл в кв. "Хиподрума" близо до ул....
Продължава
Прочети цялата публикация



Полицията в София хвана 15-годишно момче зад волана, возило пияния си баща
Хванаха 15-годишно момче зад волана, возило пияния си баща
Как (нарко) зависимият човек е смазан между две системи - едната го продава, другата го наказва
15-годишно момче загина вчера при челна катастрофа в Ловешко, успало се е за училищния автобус и взело колата на баща си
Трагедия в Бургас! 17-годишно момче се самоуби
Трагедия със 17-годишно момче в Бургас
Издирват 16-годишно момче в София
Поредна трагедия: 14-годишно момче сложи само край на живота си!
Прокуратурата ще поиска постоянен арест за 20-годишния студент, обвинен в умишлено убийство на 16-годишно момиче в Благоевград
Министър Демерджиев за трагедията в Благоевград: Загубихме дете, друго се бори за живота си...
Гаджето на Нагелсман взриви лагера на Германия
Треньорът на Ирак не се предава: Все още имаме шанс!
Неяснотата около мениджърскя пост във Фулъм продължава
Пентагонът лобира в Конгреса за осигуряване на 80 млрд. долара за войната в Иран
Учени откриха „капсула на времето“ на 1 милион години в пещера в Нова Зеландия
Йордан Цонев напуска политиката
Забраниха къпането в река Дунав във Видин
Доклад на ООН обвинява Израел в целенасочени нападения срещу палестински деца в Газа
Стрелба с газов пистолет прекъсна сбиване между фамилии в Пловдив