Трагедия в София: 15-годишно момче се е самоубило

15-годишно момче се е самоубило в София. Това потвърдиха пред "Фокус" от пресцентъра на СДВР. Припомняме ви, че по-рано очевидци съобщиха пред медията, че са видели труп и полицейски екипи край ресторант "Ниагара". Първоначалните предположения бяха за убийство, но по информация на полицията младеж е скочил от висок етаж на жилищна сграда и е отнел живота си. Ужасът се е разиграл в кв. "Хиподрума" близо до ул....
Продължава
Прочети цялата публикация



Полицията в София хвана 15-годишно момче зад волана, возило пияния си баща
Хванаха 15-годишно момче зад волана, возило пияния си баща
Как (нарко) зависимият човек е смазан между две системи - едната го продава, другата го наказва
15-годишно момче загина вчера при челна катастрофа в Ловешко, успало се е за училищния автобус и взело колата на баща си
Трагедия в Бургас! 17-годишно момче се самоуби
Трагедия със 17-годишно момче в Бургас
Издирват 16-годишно момче в София
Поредна трагедия: 14-годишно момче сложи само край на живота си!
Прокуратурата ще поиска постоянен арест за 20-годишния студент, обвинен в умишлено убийство на 16-годишно момиче в Благоевград
Министър Демерджиев за трагедията в Благоевград: Загубихме дете, друго се бори за живота си...
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Инж. Александър Тодоров е новият шеф на АПИ
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
Земетресение в НБА: Янис Адетокумбо преминава в Маями Хийт!