Майка и дъщеря загинаха, пресичайки сръбска магистрала. Били са пометени от българин

Майка (47 г.) и дъщеря (17 г.) загинаха тази сутрин, след като бяха пометени от автомобил Audi с българска регистрация, докато пресичали магистралата Белград-Ниш край град Велика Плана, съобщават сръбските медии, цитирани от БТА.
От полицейското управление във Велика Плана казаха пред Танюг, че двете жени са загинали на място. Тестовете са показали, че шофьорът, който е български гражданин, не е бил под влиянието на алкохол или наркотици.
Разследването е приключило, а прокуратурата във Велика Плана е поела случая. Майката и дъщерята пресичали магистралата, за да се качат на автобус, който да ги откара до Белград, където тинейджърката е трябвало да отиде на планирана операция, допълва изданието „Блиц.“
Прочети цялата публикация



Украйна нанесе ракетен удар по руски завод, в който се произвеждат компоненти за системите „Искандер”
Трагедия в Сидни: 58-годишен уби на място с автомобила си братче и сестриче на 1 и 5 години ВИДЕО
Русия сменя тактиката: милиони в Украйна са застрашени
Падат от балкона? Съмнителната смърт на много жени в Турция.
Българско семейство и двегодишното им дете загинаха в брутална катастрофа в Германия
13 юни 323г. пр.Хр. умира Александър Македонски
Възрастна жена загина при пожар в жилищна сграда в Благоевград
Любо Нейков ще става дядо
Бившият зет на Деми Мур влязъл мръсен във ваната, в която раждала дъщеря й Румър
Хелена Бонам Картър на 60 г.: Много по-щастлива съм сега, отколкото в младините си
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
От последния час! Катастрофа затруднява движението в Добричко!
Властта работи по вариант да върне осигуровките на държавните служители
Започва ремонт за над 30 млн. евро на два важни пътя в област Добрич
ГЕРБ-Бургас преизбра за лидер Андрей Рунчев
Жълт код за опасни гръмотевични бури и градушки в сряда
САЩ свалят санкциите срещу Иран за 60 дни
САЩ свалят санкциите срещу Иран за 60 дни