Фенове на Янтра оставиха уиски пред централния вход на БФС

Фенове на Янтра, на път към Своге за визитата си на Спортист, се отбиха през столичния квартал "Бояна" и посетиха базата на националния отбор, където се подвизава ръководството на Българския футболен съюз.
Привържениците на "ковачите" оставиха уиски пред централния вход на базата. Те започнаха викове: "Наздраве, Боби", насочени към президента на БФС Борислав Михайлов, и скандирания: "Оставка!".
Феновете на Янтра изразиха недоволството си от настоящото ръководство на централата и при домакинството срещу ФК ЦСКА 1948 II, като в 18-ата минута призоваха за оставки на управниците на българския футбол.
Прочети цялата публикация



БФС организира детска футболна фиеста преди България – Черна гора за Деня на детето в Пловдив
Данчо Караджов зачеркна БГ Радио заради тежка обида
Пловдив под пара: „Ботев“ стартира летните контроли днес, „Локо“ гради нов облик след ключова раздяла
Двубоите, които милиони фенове помнят и днес
Нощта на титаните в САЩ: Меси, Мбапе и Холанд класираха Аржентина, Франция и Норвегия на 1/16-финалите
Маркета Вондроушова изхвърлена от тениса за 4 години след допинг скандал
Фризьор подстригва безплатно футболни фенове пред стадиона в Лос Анджелис
Протести и напрежение сред иранците преди нулевото равенство с Белгия
Джереми Кларксън е в ремисия след битка с рак на простатата
Партията на премиера Абий Ахмед печели убедително изборите в Етиопия
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)
Инж. Александър Тодоров е новият шеф на АПИ
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
КЗК отмени обществената поръчка за националната детска болница