Нойзи шофирал пиян след поредния скандал с Мария Игнатова
Ивайло Цветков - Нойзи направи непростима грешка, шофирайки пиян автомобила си по късни доби, докато съпругата му Мария Игнатова спи у дома, без изобщо да предполага какви ситуации се разиграват на пътя с любимия ѝ.
Дни след случилото се Нойзи призна грешката си, поиска прошка и обясни, че любимата му Мария няма нищо общо с това, което е допуснал. Както обикновено се случва обаче и както се казва, крушката винаги има опашка.
Твърди се, че Нойзи е бил пиян и е взел безразсъдното решение да седне в това състояние зад волана на луксозния си автомобил, след като е имал сериозна кавга с тв водещата. Караниците между двамата в последно време зачестили и това изкарало извън равновесие Нойзи, пише "Уикенд".
Според тиражираната версия, Мария не била доволна от факта, че мъжът ѝ не печели достатъчно добре и на практика тя била тази, която издържа основно семейството.
На всичкото отгоре Нойзи живеел в бащиния дом на Мария, където още живее и майка ѝ, което явно допълнително го комплексирало, тъй като при тази ситуация се води и заврян зет. Това довело до по-честите му избухвания, след които Мария изпадала в депресия или честа смяна на настроенията, пише още изданието.
В нощта, когато Нойзи бил хванат да шофира с над 2 промила алкохол в кръвта, той бил съсипан от поредния скандал с Мария, при който, ако се вярва на слуховете, тя го нарекла дори "паразит".
Прочети цялата публикация



Пиян мъж се съблича в спешното отделение и размахва гениталиите си. След това удря служителка.
Захарова: Парите от украинския корупционен скандал са отивали в сметки на европейски политици
С 4,23 промила алкохол! Заловиха пиян шофьор в Ботевградско
Грандиозен скандал между Рим и Москва! Италия извика руския посланик заради вулгарна забележка на Мария Захарова
Задържаха бившия шеф на „Автомагистрали“, след като пиян помете 6 коли
Камен Калев отказа награда в знак на протест
Цървена звезда покори Олимпиакос въпреки феноменалния Везенков
Скандално: Чии са всъщност 28-те точки за мир на Тръмп
Атлетико Мадрид прекъсна безгрешната серия на Интер в Шампионската лига
Бившият президент на Перу Мартин Вискара осъден на 14 години затвор
Полша купува три подводници от "Сааб"
След протеста: Как осъмна площадът днес?
Магнитни бури на 28 ноември 2025: Какво ни очаква в петък?
Къртис Джоунс: „Никога не съм виждал Ливърпул да играе толкова зле“
Кризисното чистене на "Изгрев", "Слатина" и "Подуяне" тръгва с 5 боклукчийски камиона
11 жертви след инцидент с влак в Китай
Младите омбудсмани стартират първата си благотворителна инициатива „Подай ръка“
Хороскоп за 27 ноември 2025: Луната преминава във Везни, ден на важни решения
Кола се вряза в аптека след засечка с такси в Пловдив
„Децата го заслужават и ние ще продължим да обновяваме училищните дворове“, заяви кметът Живко Тодоров