Нана Гладуиш напусна предаването "Съдебен спор", вижте кой ще я замести
Дългогодишната водеща на съдебното шоу "Съдебен спор" по Нова телевизия Нана Гладуиш обяви, че напуска предаването. Причината е, че иска да се предизвика какво ще ѝ предложи животът извън него, но призна, че решението е било дори по-трудно от тези, които е трябвало да взима по време на лечението си от онкологичното заболяване, пише dir.bg.
Предаването ще продължи с нова водеща, обяви главният редактор Жоро Игнатов, който изненада Нана лично в студиото. На изпроводяк екипът ѝ бе приготвил и видео с нейни култови реплики през годините.
Шоуто е в ефира на Нова телевизия от 3 октомври 2010 г. и през всичките 13 години го водеше именно Нана Гладуиш.
"Имам нужда да поема в различна посока, да си дам време. Това е линчо мой избор. Дори изборите по време на диагнозата ми не бяха толкова тежки. Животът ми мина тук! Едни от най-важните етапи преживях с вас. Жоре (Игнатов), след мъжа ми ти си единственият, който слушам", каза Нана, която редуваше смях и сълзи в последните си думи в предаването.
Тя благодари на екипа за годините съвместна работа и положителни емоции.
"Благодаря ви, че се смяхте и плакахте заедно с мен. Тръгвам си, защото искам отново да предизвикам себе си и да видя какво може да ми предложи животът извън Съдебен спор. И помнете, че това не е шоу, а е реалният живот".
Новата водеща на "Съдебен спор" е Ромина Тасевска, позната на зрителите като част от панела на "На кафе", обявиха в прессъобщение от телевизията.
"Поемам щафетата от Нана с благодарност и уважение. "Съдебен спор" е емблематично предаване, което ще продължи да вълнува хората и да не ги оставя безучастни. За мен то е наистина уникално и се впускам в предизвикателството с много желание и амбиция да даваме трибуна за решаване на истински човешки проблеми", коментира Тасевска.
Прочети цялата публикация



Диана Димитрова потвърди, че съди Рая Пеева независимо от бременността ѝ
Водещият Стивън Колбер се пенсионира с едно последно звездно шоу (ВИДЕО)
Братът на принцеса Даяна се ожени за четвърти път (СНИМКИ)
Вижте целия текст на писмото на Стоян, който напусна сам "Ергенът"
Жозе Моуриньо каза кой може да спаси Италия
Равносметката на „Прогресивна България“ след изборите
Ейса Гонсалес и Григор Димитров: Любов сред лукса на калифорнийското й ранчо
Дуа Липа събира сили на плажа за първото й изслушване по делото срещу Samsung (СНИМКА)
Капитанът на Астън Вила Джон Макгин кани принц Уилям на почерпка
Мъск загуби от Алтман и OpenAI: кой е виновен за „провала“ на съдебния процес?
Латвийската армия предупреждава на мобилните телефони за чужди дронове
Осем китайски миньори загинаха след експлозия на газ под земята
CBS: Вашингтон готви подновяване на ударите срещу Иран през следващите три дни
Евакуираха над 40 000 души в Калифорния заради опасност от експлозия или теч от резервоар с токсичен химикал
Тръмп се сети за Гренландия, "постави ръка" върху планина на острова
Въздушно-десантните сили на Украйна отрекоха съобщенията за пълна окупация на Покровск и Мирноград от руснаците
Прогнозират облачно време днес, очакват се дъжд и гръмотевици
Путин готви отговор на атаката срещу общежитието в Старобилск
Държави от ЕС настояват все повече за репатриране на украинци от територията им
Абас Арагчи обяви напредък в преговорите със САЩ