Фенове на Левски след мача с Локо Сф: Братле, давай и ти! (СНИМКА)
Фенове на Левски изразиха недоволството си след равенството 2:2 срещу Локомотив София в "Надежда". "Сините" имаха аванс от два гола, но допуснаха изравняване. Привърженици на столичния гранд написаха на VIP входа на Сектор А на стадион "Георги Аспарухов" "Братле, давай и ти!".
Веднага след последния съдийски сигнал на срещата се чуха и викове "Оставка". Левски вече изостава с 12 точки от лидера във временното класиране ЦСКА.
Прочети цялата публикация



ЦСКА стартира регистрация за фен карти за новия стадион "Българска армия"
Пловдив под пара: „Ботев“ стартира летните контроли днес, „Локо“ гради нов облик след ключова раздяла
Двубоите, които милиони фенове помнят и днес
Невероятно, но факт: Меси е по-добър отвсякога
Жоел Цварц: Знам, че ЦСКА има огромна фенска маса. Невероятни са!
Мохамед Салах вписа Египет в световната футболна история: Триумф, емоции и нови рекорди
Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
ЦСКА има списък с набелязани вратари, Сенси се съгласил на нов договор на Анортозис
Не звездите, а запалянковците са истинските герои на Мондиал 2026
Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Човекът, който промени историята на световния футбол: Меси навършва 39 години днес
Премиерът на Португалия: Велика победа (СНИМКА)
САЩ с извънредна новина за Иран на Световното
Ден 13: Роналдо се отпуши, Англия зацикли
Григор Димитров излиза отново на корта в Майорка, среща йорданец
Цените на петрола продължиха да се понижават
КЕВР решава: ще поскъпне ли природният газ през юли
Шишков: „Хемус“ ще достигне до Велико Търново до края на мандата, а вилите край Варна ще останат
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Еньовден: Денят, в който билките лекуват най-силно, а слънцето носи здраве