Автомобилен гигант напуска Формула 1 след края на този сезон
Италианският автомобилен гигант Alfa Romeo напуска Формула 1 след края на този сезон и най-вероятно ще се насочи към WEC (световен ендуранс шампионат).
Договорът за титулярно спонсорство на Alfa Romeo и Заубер приключи след Гран при на Абу Даби. Така бе отбелязан краят на едно доста ползотворно шестгодишно партньорство между двете страни.
В края на 2022 г. Alfa Romeo обяви, че планира да остане в F1 и след приключването на партньорството си с швейцарския тим.
През лятото се появи информация, че Alfa Romeo ще си партнира с Хаас от началото на следващия сезон, но не се получи.
Прочети цялата публикация



Шефът на Mercedes респектиран от Хамилтън: Ако помирише кръв, става истински звяр
Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
Исторически пробив в Швейцария: САЩ и Иран договориха 60-дневна „пътна карта“ за постоянен мир ОБОБЩЕНИЕ
Бейл: Моуриньо знае как да овладее съблекалнята на Реал Мадрид
Силвия Антипова: Избрах да не живея на българското море, а на хърватското, защото няма щастие без социална справедливост
АПИ: Ремонтите по "Тракия" и "Хемус" ще приключат до края на юни, за туристическия сезон ще се пътува безпроблемно
Левски в битка с азербайджанци за бивш защитник на Арда
Антонио Рюдигер остава в Реал Мадрид до 2027г
Русия: дефицит на бензин и мащабна енергийна криза?
Българският клубен баскетбол отново на голямата сцена: Балкан ще бъде част от ЕвроКъп
Случаите на морбили са над 400
Карлош Кейрош: Англия има три лъва на фланелката си, ние имаме 33 милиона
Клозе поздрави Лионел Меси за рекорда му
Рангник разочарован: Можехме да постигнем повече
В Турция обявиха защо Станимир Стоилов отказа на Фенербахче
Челна катастрофа в Разград затвори главния път към Русе, петима са в болница
Румяна Бъчварова: След динамичната работа на служебния кабинет, тази на сегашния изглежда доста забавена
Фокусник изчезна мистериозно в Австралия, армията го издирва
Зрелищно ПТП с участието на инкасо автомобил в Старозагорско! Жена е пострадала!
Болница във Варна отново съди здравната каса за близо 300 хил. евро