Следващата кола на Alfa Romeo ще се казва Milano
Новата кола ще бъде представена през април, като е потвърдена и изцяло електрическа алтернатива Alfa Romeo разкри името на своя предстоящ нов автомобил – Milano – и също така обяви, че 100 % електрическа версия ще бъде предложена на клиентите преди пълното й представяне през април 2024 г. Това е напълно логично, тъй като самата Alfa Romeo е основана в Милано и следователно значителна част от нейната история може да бъде проследена до него, въпреки че основната й централа сега е в Торино. Alfa ще се надява да надгради силния си пазарен растеж през...
Прочети цялата публикация



Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Alfa Romeo Giulia възхвалява дизела (тест драйв)
Дъщерята на Джон Траволта иска той да се откаже от пилотирането
Екшън в София: Опит за обир, бягство, кражба на автомобил с детe и граждански арест от бащата
Гласовитият Бърни Шоу стана на 70 години - 40 от тях посветени на Uriah Heep
Stellantis с първи тестове на твърдотелни батерии в Северна Америка
Новият Dodge CHARGER идва в Европа през есента
Alfa Romeo на 1000 Miglia 2026
Изгорени живи: брутален случай в Италия
Германия и Франция погребаха проекта за общ боен самолет от следващо поколение
Карлош Кейрош: Англия има три лъва на фланелката си, ние имаме 33 милиона
Клозе поздрави Лионел Меси за рекорда му
Рангник разочарован: Можехме да постигнем повече
В Турция обявиха защо Станимир Стоилов отказа на Фенербахче
Челна катастрофа в Разград затвори главния път към Русе, петима са в болница
Румяна Бъчварова: След динамичната работа на служебния кабинет, тази на сегашния изглежда доста забавена
Фокусник изчезна мистериозно в Австралия, армията го издирва
Зрелищно ПТП с участието на инкасо автомобил в Старозагорско! Жена е пострадала!
Какви възнаграждения получават депутатите в Италия, Белгия и Европейския парламент