Млада жена се оплака, че работи на 3 места и пак не взима достатъчно пари за нормален живот
29-годишна жена се оплака в социалните мрежи, че цената на живота в днешно време е толкова скъпа, че парите, които получава от трите места, на които работи, все още не ѝ достигат, за да свърже двата края, още повече, че има да погасява и заеми, пише novini.bg.
„С една работа на пълен работен ден не ми се получаваше. Затова почнах и втора работа с надеждата нещата да се подобрят, но почти не усетих разлика. Третата ми работа е добра, стига да ми плащат навреме. Имам чувството, че сякаш се давя и не знам какво да предприема. В момента като че ли никоя индустрия не предлага достатъчно адекватно заплащане“, размишлява Джордан Скира пред последователите си в ТикТок.
По думите ѝ, след като си плати битовите сметки в началото на месеца, парите, които остават на разположение, са абсолютно недостатъчни. Признава също така, че понякога обмисля да напусне първата си работа на пълен работен ден и да се върне към сервитьорството, където навремето е изкарвала добри пари, плюс бакшишите.
Не на последно място Скира споделя, че трупа дългове по кредитната си карта и е дотолкова обезсърчена, че дори обмисля да си хване приятел, с когото да си поделят разходите. Признава, че няма време и за срещи с приятели или каквито и да било социални събития, тъй като трябва да пести.
Във видеото Скира пита потребителите дали този проблем е само при нея или все повече млади хора срещат сходни затруднения в техния живот.
@jourdskir
I just want to know if any other single millenials are in the same boat as me or if im the huge problem.
♬ original sound - jourdan.skirha Прочети цялата публикация



Когато Столична община те мрази, а КЗК се прави, че работи – или как изравнихме лев с евро…
Всеки пети хърватин работи на две места поради нарастващите разходи за живот
Кристина Димитрова разкри истинската причина за цирозата на Агент Тенев
Азис си търси личен шофьор, изискванията са сериозни
В Турция и месото се превърна в лукс
Китодар Тодоров призна: "Първите 4 жени в живота ми бяха проститутки."
Пореден референдум за лева или Алиса в страната на експертите
Мъж прегази куче в София: какви са наказанията в Европа
Вече в NETFLIX: Колин Фарел е алкохолизиран аристократ и комарджия в „Балада за дребен играч“ (ТРЕЙЛЪР)
Един ужасен петък в Благоевград! Г. Мирчев-Фрико и Инна! Любов, пари и опит за убийство! Борба за живот пред "очите" на града
Томислав Дончев: Бурята около „Лукойл“ отмина, но все още има много рискове
Германия ще отпусне над 11,5 млрд. евро военна помощ за Украйна през 2026 година
Volkswagen анонсира Amarok Dark Label
Пиаченца спря устрема на Лубе Чивитанова и Александър Николов
Електрическият Chevrolet Bolt се завърна на североамериканския пазар (Видео)
Нови ограничения по АМ Струма до края на седмицата
САЩ обявиха наркокартел за терористична група, свързан с Мадуро
Чакаш 20 години за постоянно жителство – днес Лондон представя нова политика за убежище
Узбекистан предложи на бивши съветски републики обединение в мощна регионална организация