Лоренцо не иска да работи, тръгна по лош път
Лоренцо е израснал под опеката на успялата си майка Софи Маринова, но не се държи много по-различно от много хора от неговия етнос. Истината е, че 22-годишният младеж го мързи да работи, заради което търси все лесното. Нещата са ескалира до там, че в момента Лоренцо го играе дилър в София. Той снабдява с кокаин кварталите „Христо Ботев“ и „Факултета“, твърдят очевидци.
Известният син се сдобивал с дрогата от известния наркодилър Любомир Велков – Носа. Двамата работели заедно, което тревожело Софка.
Певицата не одобрявала, че синът ѝ вече е трайно въвлечен в софийския ъндърграунд и постоянно се опитвала да го откъсне, но напразно. Лоренцо ѝ изтъквал доводите, че с един пакет кока печели повече, отколкото да работи като вол цял месец за мижава заплата, както правели негови съученици.
Мързелът на маминото синче от ромски произход е огромен. Той вече веднъж лежа в затвора след превозване на нелегални бежанци.
Толкова го мързи да се труди за препитанието си, че се отказа от пеенето. Имаше период, в който майка му се опита да го вкара в поп фолк бранша като му спонсорира няколко парчета, но Лоренцо реши, че не е за него и музиката не му е тръпка. Тогава се отдаде на подземния живот.
Всъщност не е толкова изненадващо, че Лоренцо е разглезен и мързелив. Цял живот той харчи парите на майка си и е очаквано при такъв лесен живот да няма желание за нищо - нито да работи, нито да учи, а да върти далавери за бързи пари, докато не се озове отново в затвора.
Прочети цялата публикация



Шефът на ГРУ на Украйна Буданов: Руската икономика все още е достатъчно стабилна, за да продължи войната
Бивш посланик на САЩ в Киев: Крайно време е Путин да разбере, че няма да спечели войната
Как Тръмп реабилитира принц Салман за убийството на Кашоги
Легендата Киелини успокои, че има светлина в тунела за Ювентус
Мартин-Елвиса с безмилостен коментар за Анна-Шермин: Пълна изолация за такива жени! (ВИДЕО)
Контрареформацията на Си Дзинпин - път или безпътица
Когато Столична община те мрази, а КЗК се прави, че работи – или как изравнихме лев с евро…
Бабиш ще управлява Чехия като бизнес империя?
Американците от арабски произход: какво мислят за Тръмп днес
Никанор: Подложен съм на гонение от кремълски слуги
Арестуваха популярния тиктокър Марио Богомилов от Перник за серия кражби в София
Енджи Касабие стяга миските в железен режим в Банско, докато фенове искат да се доберат до хубавиците
Непреходна вечност" гостува в Разлог с изложба на уникални и редки традиционни носии от частната колекция на Мартин Влахов
Арестуваха 67 души при спецакция срещу наркоразпространението в София
Шефът на РП-Благоевград прокурор Е. Калпачка получи оценка "Много добра" от ВСС при извънредно атестиране
Унгарската редакция на Радио "Свободна Европа" спря работа
Поредна загуба гарантира елиминацията на един от Безименните в “Игри на волята”
Восъчният музей "Гревен" в Париж откри нова фигура на принцеса Даяна
Официален доклад: По-ранен локдаун е можел да спаси над 20 000 живота във Великобритания
Селекционерът на Северна Ирландия: Можем да изненадаме Италия