Зрителите негодуват срещу Натали Трифонова
Лицето на Натали Трифонова се появява на екран във всевъзможни предавания, при все, че основната ѝ роля в медията е на синоптичка. Вместо да се фокусира в прогнозата за времето обаче, дългокраката блондинка залага на визията си, за да пробива.
"Няма ден, че и час без нея. Много досадно става и много непрофесионално", гласи един от многобройните коментари в социалните мрежи по адрес на блондинката, която, факт, е не само синоптичка, но и водеща на предавания по медията, а от време на време прави опити да коментира и тежки политически въпроси, пише show.blitz.bg.
Нещо повече. Съвсем скоро Натали Трифонова ще се появи и от още една продукция на медията, този път свързака с шоу и танци - "Dancing stars", където май дългите ѝ крака ще влязат най-сетне в употреба, както се шегуват с ирония в мрежата.
"Колкото и къса пола да разхожда, няма как да стане по-интересна, ако на това разчита, горката", гласи още една реакция в социалните мрежи, където често се забавляват на гърба на блондинката.
За "Dancing stars"" обаче, явно амбицията ѝ е била голяма, тъй като Трифонова неведнъж е споделяла до момента, че танците са голяма нейна страст. Някои вероятно си спомнят, че на 19 блондинката участва в конкурса "Танцувай с мен", организиран от Слави Трифонов.
Прочети цялата публикация



Радослав Росенов с ново предизвикателство: След триумфа на "Странджа" следва професионален сблъсък в Хамбург
Ситуацията в Близкия изток отложи мача на Иван Иванов
Скандалната Владимира Влахова от Hell's Kitchen стана стриптийзьорка СНИМКИ
"Ще те убия, ако гъкнеш": насилие на руснаци срещу украинки
Джесика Пегула триумфира с място на полуфиналите в Дубай след драматична битка
Нов сезон на Hell’s Kitchen България: кои звезди влизат в Кухнята на ада?
Карлос Алкарас с труден старт в Доха
Новото шоу за знания на NOVA „The Floor“ започва на 21 февруари
Кеворкян: Гняв и клакьори
Ужас! Линдзи Вон падна секунди след старта, наложи се да я откарат с хеликоптер
Техеран обяви, че е изстрелял ракети с касетъчни боеприпаси по Израел ВИДЕО
НАТО ще затяга противоракетната си отбрана заради войната с Иран
Лондон ще дава пари на мигранти, за да напуснат Острова
Тръмп нарече Испания "губеща", а Лондон "разочароващ", отправи нов призив към иранците и заплаши Куба
Чешкият парламент спаси премиера Бабиш от съд
Иран съобщи за 1 230 жертви, загиналите в Ливан са 123-ма. САЩ се похвалиха с 30 потопени ирански кораба
Тръмп уволни министъра на вътрешната сигурност Кристи Ноум, прави я "Специален пратеник за Щита на двете Америки"
Камарата на представителите на САЩ не позволи войната да спре. Израел премина към нова фаза на атаките си в Иран
Тотнъм - Кристъл Палас 1:0 /репортаж/
Кристъл Палас удари тежко Тотнъм - "шпорите" ще се борят за своето оцеляване