Модел на Playboy се отдавала на полицаи, за да разследват убийството на брат й със самурайски меч
Бивш ескорт, който някога е бил модел на Playboy, твърди, че е правил секс с полицаи, за да гарантира, че убийството на брат ѝ ще бъде правилно разследвано, пише Дейли Стар.
Джошуа Сътър умира през януари 2015 г., след като е намушкан 10 пъти с нож от съквартиранта си Рикардо Медина – актьор, известен най-вече с ролята в телевизионния сериал "Power Rangers". Сестрата на Джошуа, някогашният модел на "Плейбой" Рейчъл Кенеди, казва, че е трябвало да прибегне до крайни мерки, за да се увери, че убиецът на брат ѝ ще бъде изправен пред правосъдието.
“Вложих 100% от времето си, 100 % от усилията си в борбата с него“, казва тя. “Сприятелявах се с полицаи, чуках се с полицаи и правех всичко, което трябваше да направя, за да получа информация и да ги накарам да постъпят правилно.
"Направих някои мръсни гадости, които никога не съм мислила, че ще направя, само за да се уверя, че правосъдието е изпълнено"
Самият Медина се обадил в полицията, като им казал, че се е скарал с Джошуа и го е намушкал с нож при самозащита. Рейчъл твърди, че не е бил надлежно обвинен: “Никога не е имало съдебен процес, той се е отметнал от обвинението."
Той казал на полицията, че Джошуа е изкъртил вратата на спалнята му и го е нападнал, но Рейчъл е решена да докаже, че това е лъжа.
Тя се сдобила със снимки от местопрестъплението, на които се виждало, че вратата на спалнята на Медина е непокътната, и ги предоставила на медиите. Тя се появила в национални и местни новинарски предавания, опитвайки се да докаже, че брат ѝ хладнокръвно е бил убит.
Медина в крайна сметка е осъден на шест години затвор за убийството на Джошуа със самурайски меч. Той излежава само три години зад решетките.
Моделът е бивше момиче за партита, което прекарва по-младите си години в приемане на кокаин с богати мъже, с които се запознава чрез известната “Холивудска мадам” Хайди Флийс. По време на убийството тя е управлявала приют за спасяване на кучета в Лос Анджелис.
“За мен винаги са били важни животните”- казва тя. “Исках да спася животните по света и това и направих”. Но, казва Рейчъл, загубих всичко след смъртта на брат си”
“Наех човек, който дасе грижи за ранчото. Дадох му договора за наем, но той не изпълняваше задълженията си – не се грижеше за кучетата. Така че само около два месеца по-късно попитах брат ми дали ще се премести в ранчото ми "Щастливото кученце" и просто да се уверя, че той прави това, което трябва да прави, и две седмици по-късно този човек ум уби брат ми." ”
Прочети цялата публикация




След смъртта на 18-годишен студент: кой сее гняв в Англия
Доц. д-р Борислав Цеков: Митът за „Упадъка за Запада“
Отново разследват бившия принц Андрю за сексуален тормоз, корупция и измама
Дистанцираната от политиката Иванка Тръмп позира по бански след заплахата от покушение (СНИМКА)
Как Армения се опитва да се измъкне от непоносимата „братска“ прегръдка на Русия
Руските рубли заливат пограничните градове в Китай от началото на войната в Украйна
Разследват Божидар Чорбаджийски за данъчна измама в Полша
Съдът освободи без мярка за неотклонение Александър Георгиев, обвинен за смъртта на 16-годишно момиче в Благоевград
Размяната на съобщения между Иран и САЩ продължава
Оправдаха полицаите, обвинени, че са пуснали пияния убиец на френски турист
САЩ наложиха санкции на президента на Куба Мигел Диас-Канел
Ветинг за магистрати - решение или апокалипсис
Михаил Екимджиев: Съдебната власт е мафиотизирана, реподборът е единственият вариант
Владислава Цариградска: Необходима е българска версия на операция "Чисти ръце"
След сигнала на Путин за компромиси: Чехия вижда Мерц като гласа на ЕС пред Кремъл