Чичото на Кейт Мидълтън ще участва в британския "Биг Брадър"
Чичото на принцесата на Уелс, Катрин Мидълтън, Гари Голдсмит, се е записал за участие в новия сезон на британския "Биг Брадър", съобщава The Evening Standart.
Стана ясно, че 58-годишният бизнесмен, който е брат на майката на Кейт - Карол, се е съгласил с условията, които му предложили, като преди това се е явил на прослушване. Негов приятел сподели пред в. The Sun: "Гари е готов да участва в "Биг Брадър". Няма търпение да влезе в къщата. Сделката е за много пари." Той допълва, че бизнесменът е готов да бъде крайно откровен в риалитито, като дори щял "да говори за Хари и Меган, ако темата бъде отворена".
Кой е Гари Голдсмит и с какво друго е известен, освен като чичо на принцесата?
Гари Голдсмит е милионер, спечелил парите си благодарение на бизнеса, който има за набиране на персонал в сферата на информационните технологии. През 2009 г. името му бе замесено в скандал, след като бе забелязан в Ибиса в компанията на сексработничка под въздействието на наркотици.
Женен е четири пъти, а през 2017 г. призна, че е посегнал на четвъртата си съпруга Джули-Ан след пиянска вечер по време на благотворително събитие. Тогава избегна затвора, но бе глобен. Според изданието The Evening Standart Гари е бил наричан "черната овца" в семейството, поради многото му изцепки.
Въпреки бурното си и противоречиво минало, той поддържа близки връзки със семейство Мидълтън и бе гост на сватбата на Кейт с принц Уилям през 2011 г. "Гари е много привързан към тях двамата", каза тогава източник пред изданието.
Прочети цялата публикация



Принц Хари и Меган Маркъл правят филм по роман за войната в Афганистан
Кейт Мидълтън омагьоса Италия (ВИДЕО)
Кейт Мидълтън приготви италианска паста по време на визитата си в Италия
Камила не одобрявала Кейт Мидълтън за принц Уилям, била твърде обикновена
От Галадриел до „Tár“: Кейт Бланшет на 57 г.
Големият триумф на Кейт Мидълтън: Принцесата омагьоса Италия при първата си поява зад граница след рака (СНИМКИ)
Кейт Мидълтън започна първото си международно посещение в Италия от 4 години насам
Кейт Мидълтън била първата, отрязала комуникацията с принц Андрю
Актьорът Майкъл Пенингтън от "Междузвездни войни: Завръщането на джедаите" почина на 82 г.
С винтидж шапка и перлите на кралицата: Кейт Мидълтън засия на градинско парти в Бъкингам
Стоичков: Дара над всички! България над всички
Добра реколта от череши и по-ниски цени
Румен Радев ще се срещне с Фридрих Мерц в Берлин
Калин Сърменов изгони "неадекватни" зрителки от премиера в Сатирата
Човешкият мозък се е свил рязко преди 3000 години – ето каква е невероятната причина
Във Витоша живеят между 10 и 15 мечки! Напълно възможна е среща с човек!
"Политико": Победата на България спести на "Евровизия" кошмарен сценарий с Израел
Ключът към спечелването на хиперзвуковата надпревара е под краката ви. Може ли това да е индустриалната кал?
Хосеп Гуардиола забрани бирите на играчите