Пет години съдебни битки: Делото срещу ТЕЦ „Марица изток 2“ продължава
След пет години на съдебни спорове делото за екологичното разрешително на ТЕЦ „Марица изток 2“, най-голямата въглищна централа на Балканите, е отново пред Административния съд-Стара Загора. Въпросът дали централата може да продължи да работи, отделяйки в атмосферата серен диоксид и живак в количества далеч над допустимите норми, е отново на дневен ред. Екологичните организации „Грийнпийс“ […]
Материалът Пет години съдебни битки: Делото срещу ТЕЦ „Марица изток 2“ продължава е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Блейк Лайвли отново иска да завлече Джъстин Балдони в съда
Десетки жени обвиниха актьора и певец Патрик Брюел в сексуален тормоз
ФИФА Световното първенство 2026: Ръководство за груповата фаза
Испански съд прекрати по давност дело срещу брата на премиера Педро Санчес
Бившият лидер на юнионистите Джефри Доналдсън признат за виновен за сексуални престъпления
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Осъдиха иранскa певица на 74 удара с камшик след изпълнение без хиджаб (ВИДЕО)
Киев: Украйна прие предложението на бразилския президент да работи за постигане на мир с Русия
Заради войната: икономиката на Русия е на ръба
Сделката с Иран преначертава картата на Близкия изток
Гаджето на Нагелсман взриви лагера на Германия
Треньорът на Ирак не се предава: Все още имаме шанс!
Неяснотата около мениджърскя пост във Фулъм продължава
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разпрани седалки, бутилки с урина
Пентагонът лобира в Конгреса за осигуряване на 80 млрд. долара за войната в Иран
Учени откриха „капсула на времето“ на 1 милион години в пещера в Нова Зеландия
Йордан Цонев напуска политиката
Ценно дарение за Русенския музей
Забраниха къпането в река Дунав във Видин