Пет години съдебни битки: Делото срещу ТЕЦ „Марица изток 2“ продължава
След пет години на съдебни спорове делото за екологичното разрешително на ТЕЦ „Марица изток 2“, най-голямата въглищна централа на Балканите, е отново пред Административния съд-Стара Загора. Въпросът дали централата може да продължи да работи, отделяйки в атмосферата серен диоксид и живак в количества далеч над допустимите норми, е отново на дневен ред. Екологичните организации „Грийнпийс“ […]
Материалът Пет години съдебни битки: Делото срещу ТЕЦ „Марица изток 2“ продължава е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Блейк Лайвли отново иска да завлече Джъстин Балдони в съда
9-годишният син на Лиъм Пейн ще наследи 28 милиона долара
Десетки жени обвиниха актьора и певец Патрик Брюел в сексуален тормоз
ФИФА Световното първенство 2026: Ръководство за груповата фаза
Испански съд прекрати по давност дело срещу брата на премиера Педро Санчес
Брад Пит и Инес де Рамон са се оженили тайно?
Бившият лидер на юнионистите Джефри Доналдсън признат за виновен за сексуални престъпления
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Осъдиха иранскa певица на 74 удара с камшик след изпълнение без хиджаб (ВИДЕО)
Киев: Украйна прие предложението на бразилския президент да работи за постигане на мир с Русия
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)
Инж. Александър Тодоров е новият шеф на АПИ
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
КЗК отмени обществената поръчка за националната детска болница