Мона и Искрата пуснаха първия си дует за Свети Валентин - "Bon Appétit" (ВИДЕО)
За този Свети Валентин музиката ни завладява с една (не)очаквана комбинация. След изключително големия успех на парчето „Счупено сърце“, по което Мона за първи път работи с Искрата, двамата решават, че е време за дует. Песента носи вкусното заглавие Bon Appétit и е „закачлива, секси и поздрав за всички, които празнуват Деня на влюбените“, допълва Искрен Тончев - Искрата.
„Искахме историята да разказва за двама човека, които прекарват време заедно и изпитват удоволствие от присъствието на другия, но на следващия ден никой няма смелост да признае това и да пише първи. Смятаме, че тази ситуация е често срещана и до някаква степен искахме да пречупим виждането на хората за това кой наистина трябва да пише първи“, споделя от своя страна Мона.
Работата им по песента започва още в края на миналото лято и певицата признава, че процесът по създаването ѝ е бил като „увеселително влакче“ и се е наложило да претърпи доста промени.
„Наистина премина през няколко метаморфози, докато стигнем до финалната версия. Първоначално беше с по-мажорно звучене, почти като детска песен, но направихме промени и напипахме „точната рецепта“, споделя Искрата. Точната рецепта за тях пък е храна за сетивата за тяхната публика с най-музикалното Bon Appétit, което ще прозвучи този февруари. А с него Мона и Искрата доказват, че между тях има страхотна симбиоза в творческия процес. Както казва хитмейкърът: „С нея вече сме доказано работещо комбо“.
Не по-малко забавен бил и процесът по записването на песента, което се случило в новото студио на Искрата в MUZE. „Работата с Искрен винаги е много приятна. Той е невероятен професионалист и винаги ми дава правилни насоки, за да мога да покажа себе си в максимално добра светлина. Докато пеем си представяме, че разказваме един на друг, смеем се, танцуваме и мисля, че в първата ни дуетна песен игривото настроение се усеща“, споделя Мона.
Цялото това игриво настроение двамата пресъздават много добре и във видеото към парчето, което е в синхрон с темата на песента - цветна, плодова и добре подсладена. За реализацията му двамата изпълнители се доверяват изцяло на Broken Siemens и неговия екип.
„Бяхме в едно невероятно местенце, на което ни беше много уютно и атмосферата по време на снимките беше топла и приятна. Забавлявахме се, което ни предразположи да се отпуснем и да дадем най-доброто от себе си. А чрез вкусната храна във видеото правим препратка към сладостта от живота и вълнуващите емоции, които ни носи всеки флирт“, издава още MONA. Така че двамата с Искрата са готови да споделят с всички своето парче торта и да им пожелаят Bon Appétit.
Прочети цялата публикация



Анелия и Деси Слава пуснаха първия си дует, базиран на истинска история (ВИДЕО)
Кейти Пери попари бившите си по време на концерт (ВИДЕО)
Михаела Маринова И PAVELL преплитат рок и поп в първия си дует (ВИДЕО)
Bon appétit: 18 евро за салата от домати и краставици в Созопол
Чуйте първия дует на Любо Киров и Мона - "Луна"!
Левски загатна за трансфера на първия нов (видео)
Григор Димитров и Серина Уилямс в сърдечна прегръдка (видео)
Валентин Антов стартира новото си приключение в Серия А с гостуване на шампиона Интер
Шокиращи детайли за тройното убийство, което потресе Угърчин (СНИМКИ/ВИДЕО)
Шокиращи детайли за тройното убийство, което потресе Угърчин (СНИМКИ/ВИДЕО)
СНИМКИ: Всички интересни кадри от Колумбия - Португалия
Иран атакува с ракети и дронове бази на САЩ в Кувейт и Бахрейн
Близкият изток: Нов дипломатически ред или нов конфликт?
ДР Конго отива на елиминации, Колумбия удържа Португалия
Два гола на Йоан Уиса пратиха Конго срещу Англия на 1/16-финалите на Мондиала
Португалия не убеди, че заслужава първото място и остана зад Колумбия
Вучич подава оставка до седмици и свиква избори ОБОБЩЕНИЕ
Германия и Чехия отчетоха исторически рекорди
Трагедия в Италия: Издирват съпруга на министър Рочела в езерото Вико
Въздушна тревога в Румъния заради удари край Одеса