"Аматьорщина": Шеф Петров с тежки критики към „Hell's Kitchen”
"Всеки уважаващ себе си професионален готвач, не би трябвало да гледа българската версия на "Кухнята на Ада". Явните редакторски намеси и търсене на обидни ситуации, аматьорщина изпълнявана с клоунада, няма да донесе в бъдеще никакво развитие и креативност в професионален план, даже би навредило". Така шеф Петров нанесе удар по новия сезон на кулинарното риалити "Хелс Китчън" и водещият Виктор Ангелов. Но това не е всичко.
"Кулинарията се развива бързо, а българският водещ е изостанал поне с десетилетие и поради тази причина предаването вече не е само от професионалисти, а фрик-готвачи. (Вече не е достатъчно да разбираш от карета). Лекичко върви към "Черешката на Тортата" но те продуцентите и редакторите му толкова ви могат", допълва кулинарят, който доби популярност с участието си във "ВИП Брадър".
"Единственото реално нещо в предаването е нарцисизъма на Виктор и Тризъбеца като лого на Ада натрапвано в мозъка на глупавата аудитория. Просто трябва да удържите три епизода и няма да ви закачат със слабата си режисура. Три епизода, за да живеете по-добре! Няма да кажа нищо повече. Всеки си Преценя", завършва Борис Пeтров, цитиран от "България днес".
Прочети цялата публикация



Федоров критикува управлението и поиска избори в Украйна
Медведев нападна ЕС и новия шеф на ВСУ генерал Драпатий
Тръмп затяга визите, атакува Канада и удължи ембаргото за Куба
Най-младият министър в Украйна! Кой е Михайло Федоров, призовал за произвеждане на военновременни избори?
Българи в Германия: мръсни сделки с чисти тоалетни
Скандалът „Епстийн“: ФБР е игнорирало обажданията на Хю Хефнър
Талибаните отбелязаха 5 години на власт в Афганистан
Русия с остри критики към Киев, НАТО и Брюксел
Над 400 арестувани във Франция за горските пожари
Хънтър Байдън: Ракът на баща ми се разпространи
Кървава баня в Хаити: Банда уби 42-ма в град Кенскоф
"Икономист": Дефицитът на България ще влезе в рамките на ЕС чак през 2029 г.
Земетресението в Колумбия: Броят на загиналите вече е 331
Сара Вагенкнехт: Провалът на Берлин подхрани АдГ
Тръмп затяга визите, атакува Канада и удължи ембаргото за Куба
Лондон лобира пред Тръмп за Patriot за Украйна
Украйна в ООН: Русия вече губи войната
САЩ против антируска декларация в ООН, Унгария спира Киев за ЕС
САЩ извадиха Сирия от списъка с терористични държави