Най-големият производител на бира в света загуби $1, 4 млрд. заради масов бойкот след реклама с трансджендър

Най-големият производител на бира в света загуби $1, 4 млрд. заради масов бойкот след реклама с трансджендър Най-големият производител на бира в света може би вече е загубил до 1, 4 милиарда долара от срив в продажбите заради негативната реакция на партньорството му с транссексуален инфлуенсър за популяризиране на бирата Bud Light, изчисли CNN. Anheuser-Busch InBev заяви, че неговият „потенциал за растеж е ограничен“ от бизнеса му в САЩ, където...
Продължава
Прочети цялата публикация



Хакерство, война, сива икономика: как оцелява Северна Корея
Как електромобилите превземат света
Заради Путин и Тръмп: край на хегемонията на САЩ и Русия
Атанас Пеканов: България очаква близо 1 милиард евро по четвъртото плащане от ПВУ
Изабела Роселини празнува рожден ден: От модния подиум до номинация за „Оскар“
Англия покоси Хърватия с 4:2, Кейн и Белингам вдъхновиха "трите лъва"
Макрон към Тръмп: Не САЩ решават какво е правото на европейците или на французите
Скъпите презервативи - проблем за Великобритания
Плажът Навайо на Закинтос остава затворен и през лято 2026
САЩ станаха най-големият износител на петрол в света
Разкриха подробности за смъртоносния пожар в Полски извор
Познай резултата на Англия – Гана и спечели!
Питас с несигурно бъдеще, два клуба от Кипър готови да плащат заплатата му
Меси покори нов връх, Мбапе с два гола в исторически мач
Велислава Петрова: Като всяка жена политик мога спокойно да изразявам себе си с облеклото си
37-годишен мъж е в тежко състояние след катастрофата, която блокира пътя Русе – Шумен