В Локо Пловдив предстоящия конгрес на БФС - "Орел, рак и щука"
Доста любопитна ситуация се очерта около предстоящия конгрес на БФС на 15 март и Локомотив (Пловдив). Президент, изпълнителен директор и треньорски щаб изглеждат на различни мнения кой трябва да застане начело на футбола.
Собственикът на “смърфовете” Христо Крушарски имаше намерение да се кандидатира за президент на централата, но в крайна сметка се оттегли и подкрепи Михаил Касабов. Изпълнителният директор на клуба Павел Колев пък участва в изготвянето на програмата на друг кандидат - Георги Градев. Бившият журналист обаче вече анонсира своята оставка и скоро няма да бъде сред ръководството на пловдивчани.
От трета страна пък е известен факт, че треньорският щаб в лицето на Александър Томаш, Косьо Мирчев и Тодор Кючуков са сред най-близките хора на трети кандидат - Димитър Бербатов. Можем да добавим и факта, че четвърти кандидат - Георги Иванов - Гонзо започна кариерата си именно на “Лаута”, а след това бе и спортен директор на пловдивското Локо.
Прочети цялата публикация



Ивелин Попов: Когато някой в България си изрази мнението, винаги се твърди, че е скандален
Локо Пд: Има ли изобщо основания за дузпа!
Левски обяви групата за Локо Пловдив, млада надежда в състава
Стадион "Локомотив" в Пловдив остава без лиценз за Европа
БФС със строги мерки: Две години наказание за агресора на юношеския мач в Пловдив
Агресия по време на юношески мач в Пловдив
Валери Владимиров: Трансферът в Милан беше голяма стъпка, беше като нов свят
Валери Владимиров: В Милан всичко бе нов свят за мен (ВИДЕО)
Шокиращ инцидент на футболен терен в Пловдив: Млад състезател пострада тежко след брутален удар (ВИДЕО)
Нов национален стадион отново през крив макарон
Експерт: Голяма част от ракетния арсенал на Иран е проектиран в Северна Корея
AI без стратегия е скъп експеримент
Как българският екип на Cubby създава глобални AI решения за складовия бизнес
Как да изградим доверие в дигиталната инфраструктура
Председателят на НС Рая Назарян на визита в Киев
Бащата на починалото в болница 4-годишно дете: Чакаха цяла вечер детето ми да си замине
Софтуерен робот ускорява административното обслужване на гражданите от Националното тол управление
Академик Бултекс 99 пречупи съпротивата на Шумен след две продължения
Националите се прибират без Марин Петков