Разделени ли са Теодора Мудева и Румен Радев?
Инстаграм раздели риалити звездите Теодора Мудева и Румен Радев. Двамата се отследваха в мрежата, което веднага предизвика коментари от последователите - при все, че двойката демонстрираше голяма любов по време на участието си в "Игри на волята".
"Заедно ли са изобщо двамата", разбира се веднага последва като въпрос сред последователите им, а отговор за тях засега от миската така и няма, поне не с конкретика.
Носителката на титлата "Мис България" е спряла да следва профила на доскорошния си годеник Румен Радев. А той е направил абсолютно същото, което озадачава сериозно феновете им. Последователи на красавицата в мрежата дори забелязаха, че тя е спряла да носи и годежния пръстен на ръката си, който Румен ѝ даде малко след като риалитито завърши.
"Не искам да коментирам темата дали сме заедно. Ще оставя без коментар и въпроса защо не си нося пръстена", заяви лаконично пред "Телеграф" Мудева, с което и частично дава яснота за случващото се в личния ѝ живот.
Междувременно направи впечатление, че все пак двойката все още пази общите си снимки, публикувани в Инстаграм. Последната такава в профила на Теодора е от 18 февруари. Тогава тя е споделила снимка с любимия си, под която е написала: "В месеца на любовта всичко е по две".
View this post on Instagram
"В момента съм на лекции, не искам да говоря повече", добавя още миската и е факт, че последните постове в профила ѝ са все свързани с учебници, книги и лекции. Любовта си пък е насочила към новия си домашен любимец. Наскоро Мудева се сдоби с домашен любимец - сладък пудел, когото обожава.
View this post on Instagram
Прочети цялата публикация



Ивайло Мирчев: Празният стол вече не е метафора. Той е външната политика на Румен Радев
Военният министър: Самолетите цистерни на САЩ напуснаха Безмер и отлетяха от България
Ивайло Мирчев: „Празният стол“ вече е външната политика на Радев
Днес в 20:00 часа: Масово ръкопляскане за „победата“ над олигархията в България!
Фармацевтичният бизнес: Закриването на съвета по цените може да забави достъпа на пациентите до нови терапии
Премиерът Радев: Действията на правителството срещу прането на пари и корупцията са гарант за излизане на България от „сивия списък“
Румен Радев работи, за да изкара България от „сивия списък“
Румен Радев обсъди с генсека на НАТО рискът от агресия от страна на Иран
"Ще има протести": "Гардиън" с репортаж за Радев
Образът на Тръмп върху монети и банкноти ще го постави в компания на монарси
Операция „Кайма“: Военният фалшификат, който излъга Хитлер и спаси хиляди животи
Загадката „Черна капка“: Оптичната илюзия, която объркваше астрономите с векове
23 август: Сянката на Втората световна война надвисва над Европа
Кошмари и сънна парализа: Защо се случват и кога да потърсим лекар
"Не бързайте да местите пострадалия": ВМА с важни съвети при инцидент в планината
Спокойствие, любов и важни решения за някои зодии
Ескалация: Дронове над Москва и Белгород, боеве в Донбас
Срив в САЩ: В ход е мащабна разпродажба на държавния дълг
Землитресение в Япония и взрив в Тайван раниха десетки