Шофьор на два наркотика остана без автомобил

Шофьор на два наркотика е бил заловен в радомирското село Гълъбник. Той е карал в посока село Чуковец. Мъжът е бил спрян за проверка около 17:20 часа вчера. Той е на 33 години и е управлявал лек автомобил „Ауди“. Тестът му за наркотици е дал положителен резултат за амфетамин и канабис. Мъжът е отказал да […]
Материалът Шофьор на два наркотика остана без автомобил е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Нощта на титаните в САЩ: Меси, Мбапе и Холанд класираха Аржентина, Франция и Норвегия на 1/16-финалите
Как електромобилите превземат света
Германия се класира за елиминациите след два гола на Дениз Ундав
Съдът отне паспорта на съпругата на Педро Санчес и ѝ забрани да напуска Испания
Как автокъща събра 200 000 евро от клиенти, без да им докара колите, за които са платили
Tesla S приключи: Мъск спря производството
След среднощен дрифт в София: Какви са санкциите срещу млада жена след безразсъдно шофиране?
Нови израелски удари убиха четирима в Южен Ливан
Илиян Василев: За Борисов и Пеевски Боташ беше по-полезен като политически проблем
Тойота отново покори Льо Ман след четиригодишно чакане
Харков беше подложен на руски обстрел
Млад български учен е удостоен с престижна международна награда
Футболна Варна в трескава подготовка: „Моряци“ и „соколи“ пренастройват часовниците за новия сезон
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна и плода й след ПТП с последно поколение робот за гръбначна хирургия
Вчерашната среща със здравния министър отново не даде конкретни решения за нищо, според младите лекари
Нарекоха Меси луд гном
Само след два мача: Халанд вече е голмайстор №1 за Норвегия на световни финали
Малдини става директор в Италианската футболна федерация