Това ли е тайното гадже на Натали Трифонова?
Дългокраката синоптичка Натали Трифонова, която сега кърши снага в танци в "Dancing Stars", крие връзка с многократния ни шампион по мотоциклетизъм Мартин Чой.
Сексапилната блондинка и 40-годишният състезател се запознават в предаването COOLt, където тя е водеща, през януари 2023 година, когато той ѝ е на гости. Любителят на високите скорости се свързва с блондинката в социалните мрежи и любовта им пламва.
Вижте тази публикация в Instagram.
Колкото и да се крият и да не афишират любовта си, през миналото лято двамата са забелязани в самолета за италианския остров Капри, а след това и на други пътешествия. Двамата дори посрещат заедно 2024 година в столичен пиано бар, а преди това Чой изненадва блондинката с пътуване до Рим за рождения ѝ ден.
Вижте тази публикация в Instagram.Според запознати връзката на синоптичката с шампиона е сериозна и той дори вече я е запознал с 14-годишната си дъщеря Киара, която тренира художествена гимнастика. Чой е разделен с майката на момичето и е смятан за един от най-желаните ергени.
Преди две години блондинката беше забъркана в афера с влиятелен политик, част от сглобката, който според запознати редовно я глезел със скъпи и луксозни придобивки като бижута с диаманти и дори мощен автомобил, пише „Галерия“.
Прочети цялата публикация




Лияна Панделиева: Легендата за обедняването заради еврото е добра, но не върши работа
Натали Трифонова показа как прекарва 1 януари в леглото (СНИМКИ)
Не можах да си купя един ролон и едно зелено Пунто: с обич за левчето
Натали Трифонова показа малкия Арън (ВИДЕО)
Първото гадже на Мария Бакалова тотално я изтри от живота си
Джесика Алба и Дани Рамирес вече са официални гаджета и в социалните мрежи
Габи Бланко получи секс подарък за рождения си ден от Виктор от "Ергенът: Любов в рая"
JASPER: тайното чудовищно оръдие за 201-ви път изстрелва плутоний със скорост 28 970 км/ч (видео)
Даниела Рупецова призна, че има богат мъж до себе си
Пътешественици във времето: Тайното парти на Стивън Хокинг
Във Воронеж тийнейджъри пребили полугол мъж и го изхвърлили на студа
12 януари ще бъде неучебен ден за община Русе
Основни хранителни стоки поскъпват на борсите у нас тази седмица
Човешки останки са открити сред бушуващите горски пожари в Австралия
15 зрънца смърт: има ли борба с фентанила в България
Мениджърът на Тотнъм обвини нападател на Астън Вила за мелето след края на мача
Софиянци занесоха боклука си пред Столичната община (снимки)
Мишел Докъри, звездата от „Имението Даунтън“, стана майка на 44 години
Заради опасното време: Утре ще бъде неучебен ден в Русе!