Емануела разгневи зрителите на Dancing Stars
Емануела определено не остави добри чувства у зрителите на Dancing Stars, които изпълниха социалните мрежи със злостни коментари по неин адрес, породени от последните ѝ думи в шоуто.
Снощи, след не особено добро представяне на сцената, фолк певицата и партньорът ѝ Калоян получиха най-нисък вот от жури и фенове и това наложи елиминирането им от денс надпреварата.
Хващайки микрофона, за да се сбогува обаче, тя заяви: "Не трябваше да си сменям партньора. Ванка, ти си топ". Думите ѝ определено предизвикаха дискомфорт в Калоян, който зае мястото на колегата си, след изненадващата и все още необяснима рокада.
Откровението ѝ обаче не остави зрителите равнодушни и те изпълниха профилите на Dancing Stars с коментари, в които не спират да критикуват фолк певицата, пише dir.bg.
"Тя е единствената, която си смени партньора. Първо обиждаше единият, сега другия. На нея цял живот някой ѝ е виновен за нещо"; "Как можа така грубо да обиди партньора си", са само малка част от критиките към певицата.
Някои от зрителите отбелязаха, че по време на сбогуването си, повечето участници първо отидоха при Калоян, а не при Емануела. Въпреки неочакваната си раздяла с първия си денс партньор Иван, той все пак отиде да я прегърне на сбогуване.
Прочети цялата публикация



Безопасно ли се живее в Лондон?
Издадоха кои са двойките на финала на "Ергенът 5"
Трифонова поиска раздяла от мъжа си в ефира на "Hell's Kitchen" (ВИДЕО)
Скандал в Tik Tok: Валентин Кулагин обвини Емануела в „фалшив успех“
От "невероятна" до "неприемлива": Тръмп срещу Мелони
Новият Ерген Георги влиза в шоуто заради конкретна жена
„Гората стана мой дом“: Историята на италианка, която от над 20 години живее в амазонската джунгла
България: какво ни очаква в най-грубата част преди изборите?
Аталанта не изпуска от поглед Петар Станич – звездата на Лудогорец буди интерес и в Испания
"Ергенът" Стоян взима най-трудното си решение, а новият Ерген влиза "под прикритие" (СНИМКИ)
Кристъл Палас загуби от Фиорентина, но е на полуфинал в ЛК
Балкан надви с лекота Шумен в НБЛ
Одобрена е еднократна отстъпка от 0.09 евро/литър върху газьола за земеделските стопани
Астън Вила прегази Болоня и в реванша, ще играе полуфинал срещу Нотингам
Черно море
Вампирите от Норич
Доставките на Кики
Българка - с най-голямата колекция Funko Pop на Балканите (ВИДЕО+СНИМКИ)
Обзор на кръга в efbet Лига (30 кръг, 16.04.2026)
Черно море Тича с 21-и успех в НБЛ