Fakti.bg | 21.04.2024 14:34:36 | 41

ЦСКА 1948 направи реми с Локо (Пд), остана извън първата шестица

Локо (Пд) и ЦСКА 1948 завършиха наравно 1:1 в двубой от последния 30-и кръг на редовния сезон във футболната Първа лига. И двете попадения в срещата паднаха през втората част, като само в рамките на 6 минути двата тима си размениха по един гол. Тодор Павлов откри за „черно-белите“ в 53-ата минута, но Бирсент Карагарен изравни в 69-ата.

По този начин „черно-белите“ завършват първата фаза от шампионата на четвърто място в класирането с 55 точки, с една повече от петия Левски. ЦСКА 1948 пък не успя да влезе в първата шестица и ще се бори с отборите на Ботев (Пловдив), Арда (Кърджали) и Славия за седмото място, което дава право на участие в бараж за класиране за турнира Лига на конференциите.

Мачове от 30-ия кръг на efbet Лига Крумовград – Славия 2:0 Ботев (Вр) – Етър 2:0 Пирин (Бл) - Черно море 0:0 Хебър – Лудогорец 0:3 Левски – Берое 1:0 Локо (Пд) - ЦСКА 1948 1:1

Днес: Локо (Сф) - Ботев (Пд) (17,45 часа, Диема спорт) Арда - ЦСКА-София (20,15 часа, Диема спорт)