Fakti.bg | 24.04.2024 13:00:41 | 28

По-големи буферни зони между феновете на ЦСКА и Левски за дербито /СХЕМА/

След пускането в продажба на билетите за „вечното дерби” стана ясно, че са увеличени буферните зони между двете публики. Двубоят е в събота от 16:15 часа на националния стадион "Васил Левски". До сега домакинът взимаше съответно своя фенски сектор – Б или Г и целия сектор А, а за отбора гост се даваше целия В.

Буферните зони бяха така наречените „лъвчета” между А и Б и В и Г.

Сега обаче нещата са по-различни. За домакинския отбор, който в случая е ЦСКА ще е целият сектор Г и половината от А сектор от към Г. За левскарите в продажба е Б сектор и малка част от В.

Билети могат да бъдат закупени онлайн в мрежата на URBO, а от четвъртък и на касите на стадион "Васил Левски". Те ще сa с работно време от 10:00 до 19:00 часа, а в деня на мача билети могат да се купят от 10:00 часа до края на първото полувреме на срещата.