Fakti.bg | 25.04.2024 03:18:05 | 30

Манчестър Юнайтед прояви колебливост, но победи последния в класирането (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед отново прояви колебливост, но победи с 4:2 последния в класирането и сигурен изпадащ Шефилд Юнайтед.

На "Олд Трафорд" първоначалният натиск на Юнайтед не даде резултат, а после голям гаф на Анде Онана позволи на гостите да поведат.

Един пас на вратаря беше пресечен от Джейдън Богъл, който напредна и откри резултата. Няколко минути по-късно обаче Хари Магуайър изравни с глава.

Юнайтед продължи да пропуска през втората част и позволи на Шефилд да поведе още веднъж чрез Бен Бреретон.

Десетина минути по-късно домакините получиха дузпа за нарушение срещу Магуайър и от бялата точка Бруно Фернандеш изравни.

В 81-вата минута Фернандеш вкара втори гол и изведе отбора си напред, а после асистира на Расмус Хойлунд, който сложи точка на спора.