Cross.bg | 30.04.2024 04:48:00 | 54

Берое победи Етър с 3:0

Отборът на Берое победи с 3:0 Етър в мач от плейофите на efbet Лига. Себастиан Вия вкара две от попаденията през първото полувремето, а крайният резултат беше оформен от Хавиер Силго в края на редовното време. Така заралии събраха 36 точки и са на шест от 14-ия Хебър, който засега е на позиция водеща до бараж с тим от Втора лига. Както е известно "болярите" вече изпаднаха от елита и в днешния мач играха за своята чест. Гостите обаче не създадоха достатъчно положения, а през второто полувреме Горка Ларучеа остави тима си с човек по-малко, което до голяма степен лиши срещата от интрига.   Берое - Етър 3:0 1:0 Себастиан Вия 31' 2:0 Себастиан Вия 39' 3:0 Хавиер Силго 90' Съставите на двата отбора: Берое: 23 Родриго Ачинели, 6 Жорди Говеа, 10 Джани Политино, 11 Уерик Каетано, 14 Викторио Вълков, 15 Енцо Еспиноза, 18 Хуан Саломони, 22 Себастиан Вия, 24 Стефан Гаврилов, 91 Вини Трибуле, 98 Роналдо Камара Старши треньор: Хосе Луис Ачиари Етър: 12 Кристиян Секулич, 4 Георги Александров, 6 Горка Ларучея, 18 Йоахим Гонзалес, 77 Мартин Николов, 17 Атанас Атанасов, 13 Дидис Лутумба, 19 Александар Мишов, 10 Ловре Кнежевич, 5 Келиан Гесум, 33 Луис Кордова Старши треньор: Светослав Петров