Кремена Кунева критикува ПП-ДБ: Защо този „обединителен“ цирк продължава?
От коалицията ППДБ са загубили (според Алфа рисърч) 200 000 гласа. Може ли някой мъдрец политически да ми обясни защо този „обединителен“ цирк продължава?
Това пита във "Фейсбук" Кремена Кунева.
Защото, ако аргумента “проста математика” важи за броя на депутатите, които после са оправдание за невъзможност за изпълнение на ангажименти, то как тогава да разглеждаме решение, в което самите те се се поставят в позиция на по-малко?
Вариант 1: Пак не са преценили правилно.
Вариант 2: Важно е определени хора да си набутат иначе неизбираемите партийни “активисти”, които освен да си взимат заплатата наистина нищо не вършат.
Вариант 3: ДБ променя посоката на лява (уж център), а ПП бие дясно (ама не точно).
Вариант 4: Вече са фактор и с колкото по-малко, толкова по-малка отговорност. Ще рипаме по скамейките.
Вариант 5: Вие нищо не разбирате. И моля мълчете “СЕГА НЕ Е ВРЕМЕТО”.
А в листите… в листите вече няма истински граждански квоти. Нито една. Приключиха. Няма силни непартийни лица. Вече не са нужни. Даже и Георги Ганев, при липсата на всякакви икономисти и той прежален. Ама пък едни дето носят кафенцата на тези, дето ги решават тези неща са там.
Защо бе, хора?
Защо сте се турили в пет листи водачи и на 68 места? Защо не търпите критика?
Защо не се учите от грешките?
Защо се превръщате в това, срещу което се борихме?
И да, критиката ми ще е към вас, защото аз от вас имам очаквания! Или имах. И аз не знам вече. Знам само, че “простата математика” следва да излезе от предизборните опорки.
А ние… ние да се оправяме.
Прочети цялата публикация



„Самоубийствата“ в Петрохан не са доказани, нито са общоприета истина. Те са версия за "тълпата"
5 март 1953 г.: Умира Сталин
Защо ударът срещу Иран беше предприет точно в този момент?
4 години „Киев за 3 дни“ - паритетът между Москва, Киев, Вашингтон и Брюксел
Отвориха ли се вратите на ада с войната в Иран?
На фронта в Украйна: И най-малката грешка води до смърт
Хавиер Бардем стана 57 г. - актьорът с класа, харизма и характер
ЕС призовава за дипломатически изход, вместо нов конфликт с Иран
Явор Чучков: Ефрем Чучков е герой, който не бива да остане забравен
Войната на Путин! ЦРУ и МИ6 са знаели за плановете на Русия да нахлуе в Украйна, но никой не им е повярвал
"Правосъдие за всеки" с пореден протест срещу Сарафов (снимки/видео)
Кого да слушат: Европейските посланици получиха противоречащи си послания от Брюксел
Земеделският министър вижда нужда от спешни действия в горите
Златна сватба за Марги Хранова
Microsoft ще предложи на компаниите да наемат AI агенти под наем
Джъстин Бийбър изгуби самообладание и хвърли бутилка по папараци в Холивуд
Барселона не е готова да плати огромна сума за Хулиан Алварес, категоричен е Лапорта
Министър Георги Шарков: Ще направя всичко по силите си българите да дадат гласа си в едни честни и прозрачни избори